Tester Aplikacji Mobilnych (rekrutacja online)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000014246
Publikacja4 dni temu
Termin składania aplikacji2022-10-03

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, tworzenie i utrzymanie przypadków testowych oraz przygotowywanie danych do testów
  • Wykonywanie testów systemowych, integracyjnych i regresyjnych aplikacji mobilnej i desktopowej
  • Diagnozowanie przyczyn wykrytych błędów w testowanym oprogramowaniu - przy współpracy z analitykami i programistami
  • Szacowanie pracochłonności realizowanych zadań
  • Monitoring i obsługa błędów aplikacji,
  • Wsparcie przy zarządzaniu wersjami na środowiskach nieprodukcyjnych
  • Koordynacja prac związanych z testowaniem poprawek błędów produkcyjnych
  • Wsparcie testów biznesowych (UAT)

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w testowaniu aplikacji
  • Doświadczenie w przygotowywaniu przypadków i scenariuszy testowych
  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem metodyk zwinnych (np. Scrum) oraz sprawne posługiwanie się narzędziami JIRA i Confluence
  • Znajomość SQL, Postmana
  • Rozwinięta umiejętność analizy dokumentacji systemowej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość trendów na rynku aplikacji mobilnych, a także branży ubezpieczeniowej lub finansowej
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność automatyzacji testów (Selenium, Appium, Gherkin)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie – nasz zespół IT tworzy ponad 1000 osób
  • Środowisko pracy silnie zorientowane na kulturę DevOps i Agile
  • Uczestnictwo w dużych, złożonych projektach i pracę z nowymi technologiami
  • Code review, regularny feedback, continuous integration, scrum, kanban
  • Realny wpływ na kształtowanie środowiska IT – lokalnie podejmujemy strategiczne decyzje
  • Udział w hackathonach, konferencjach i warsztatach z liderami IT
  • Pracę z inspirującymi ludźmi, w niedużych zespołach, z ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą
  • Wolontariat pracowniczy z godzinami wolnymi na jego realizację, międzynarodowa akcja społeczna „Dwie Godziny dla Rodziny”