Młodszy Specjalista ds. Modelowania

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000014666
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2023-02-24

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Kalkulacja rezerw techniczno-ubezpieczeniowych (nauczysz się zastosowania matematyki finansowej i ubezpieczeniowej w połączeniu z przetwarzaniem bardzo dużych baz danych)
  • Wnioskowanie na podstawie zaistniałych zdarzeń – ustalanie założeń w zakresie śmiertelności, wypadkowości, zachorowalności i rezygnacji.
  • Analiza dużych portfeli ubezpieczeniowych
  • Prognozowanie przyszłych przepływów pieniężnych – budowa modeli aktuarialnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe bądź ostatnie lata studiów na kierunku matematyka, fizyka bądź pokrewne
  • Silnie rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Gotowość do nauki
  • Zainteresowanie zastosowaniami matematyki w finansach i ubezpieczeniach
  • Mile widziana znajomość 4GL'a/SQL'a

To oferujemy

  • Praca w modelu hybrydowym
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo)