Specjalista ds. Finansowych

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000014700
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2022-12-23

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Wyjaśnianie wpłat klientów oraz rozliczanie umów sprzedaży
  • Współpraca z obszarami sprzedażowymi w celu prawidłowego naliczania przychodów
  • Analizowanie umów oraz rozrachunków z klientami i wyjaśnianie rozbieżności
  • Analiza poziomu należności, monitorowania spłat zadłużenia, sporządzania wezwań do zapłaty
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby zarządcze

Nasze wymagania

  • Znajomość obowiązującego prawa z zakresu finansów i rachunkowości
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia rozliczeń księgowo-finansowych
  • Biegła znajomość MS Office (szczególnie MS Excel, MS Word).
  • Zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków i przedstawiania rekomendacji
  • Umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Praca w modelu hybrydowym
  • Umowa o pracę na czas zastępstwa
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo)