Specjalista ds. Obsługi Pacjenta - Wrocław (PZU Zdrowie)

Miejscowość
Wrocław, dolnośląskie
Nr ref.000017531
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2024-05-31
Tryb pracypraca stacjonarna

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie informacji o usługach i świadczeniach medycznych
  • Realizowanie wysokiego standardu jakości obsługi w zespole recepcyjnym
  • Telefoniczną i osobistą rejestrację zgłoszeń pacjentów
  • Rozliczanie płatności, wystawianie faktur
  • Wykonywanie innych czynności administracyjnych zleconych przez przełożonych

Nasze wymagania

  • Prokliencka postawa
  • Otwartość na potrzeby pacjenta
  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze pacjenta/klienta - mile widziane
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim – mile widziane

To oferujemy

  • Praca w modelu hybrydowym z elastycznymi godzinami rozpoczęcia
  • Umowa o pracę
  • Wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego
  • Nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych
  • Program Poleceń Lekarzy i Lekarek

Nie czekaj i zgłoś się już dziś