Koordynator ds.Obsługi Pacjenta - Gdynia (PZU Zdrowie)

Miejscowość
Gdynia, pomorskie
Nr ref.000018101
Publikacja4 tygodnie temu
Termin składania aplikacji2024-04-29
Tryb pracypraca stacjonarna

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie pełnej i rzetelnej informacji na temat usług medycznych świadczonych w Centrum Medycznym oraz zasad jego funkcjonowania
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczania usług wynikających z umów w systemach informatycznych
  • Nadzór nad raportami kasowymi
  • Dbałość o przestrzeganie procedur PZU Zdrowie w zakresie obsługi pacjenta
  • Tworzenie grafiku dla pracowników recepcji oraz uzgadnianie z zespołem planów urlopowych
  • Rekrutacja pracowników recepcji
  • Współpraca z personelem medycznym w zakresie organizacji przyjęć pacjentów

Nasze wymagania

  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
  • Doświadczenie w obsłudze pacjenta / klienta
  • Efektywośc w organizacji czasu pracy swójego i zespołu
  • Umiejętność podejmowania trafnych decyzji w dynamicznym środowisku pracy
  • Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

To oferujemy

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Centra Medyczne w Gdańsku placówka w Gdyni
  • Umowa o pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • Program Poleceń Lekarzy i Lekarek