Proces rekrutacyjny

  1. Wybierz ofertę pracy
    Aktualne oferty pracy w PZU znajdziesz tutaj. Jeżeli zainteresuje Cię nasze ogłoszenie, sprawdź, czy spełniasz określone w nim wymagania.
  2. Wyślij CV i list motywacyjny
    Pod każdym ogłoszeniem dostępy jest formularz. Pamiętaj, że CV jest Twoją wizytówką – zadbaj o jego przejrzystość i chronologię. Postaraj się, aby zawierało informacje, które są istotne dla stanowiska, na jakie aplikujesz.
  3. Rozmowa kwalifikacyjna
    Jeśli Twoje kwalifikacje będą zgodne z naszymi wymaganiami, zaprosimy Cię na rozmowę z rekruterem oraz potencjalnym przełożonym. Chcemy Cię poznać i dowiedzieć się, jakie są Twoje doświadczenia, motywacje i oczekiwania. Na spotkaniu pojawią się też pytania merytoryczne. Pamiętaj, że to spotkanie jest również okazją do zadania pytań nam – chętnie omówimy interesujące Cię tematy.

Dodatkowe elementy rekrutacji

W procesie rekrutacji na niektóre stanowiska wykorzystujemy także:

Próbki pracy

Możemy poprosić Cię o wykonanie zadania, jakie na co dzień wykonuje się na stanowisku pracy, na które aplikujesz. Dzięki temu dowiesz się, czym będziesz się zajmować oraz zdecydujesz, czy dana praca spełnia Twoje oczekiwania.

Assessment center

Podczas assessment center poprosimy Cię o wypełnienie testu, udział w wywiadzie indywidualnym lub ćwiczeniu zespołowym. W ten sposób nasi eksperci poznają m.in. Twoje kompetencje i predyspozycje.

Kwestionariusze osobowościowe

Kwestionariusze badają Twoje cechy osobowości. Ich wypełnienie zajmuje od kilku do kilkunastu minut. Nie ma dobrych i złych odpowiedzi. Dzięki kwestionariuszom możemy dowiedzieć się m.in. jak najlepiej wykorzystasz swój potencjał.

Testy umiejętności

Dzięki nim analizujemy Twoją wiedzę i umiejętności. Testy mogą mieć formę pytań zamkniętych jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru. Mogą to być również pytania otwarte lub zadania. Każdy z kandydatów dostaje taki sam zestaw, więc wszyscy mają równe szanse. Tą metodą najczęściej badamy umiejętności analityczne.

Zakończenie rekrutacji

Zawsze poinformujemy Cię o wynikach rekrutacji

Jeżeli to Ciebie wybierzemy, poinformujemy Cię o formalnościach związanych z podpisaniem umowy o pracę. Po rozpoczęciu pracy przejdziesz kompleksowe szkolenie wprowadzające orazotrzymasz dostęp do wstępnych kursów e-learningowych i portalu dla nowego pracownika. Podczas wdrażania się do naszej organizacji będzie wspierał Cię mentor.

Do zobaczenia

Zamknij