PZU PZU

Czym jest Linia Zdrowia PZU?

Linia Zdrowia PZU to część PZU Zdrowie, spółki z Grupy PZU, która zapewnia opiekę medyczną ponad 1,2 milionom klientów dzięki współpracy z ponad 1 800 placówkami w 500 miastach. Nowo tworzone Contact Center w Gdańsku, zajmie się obsługą klientów PZU Zdrowie poprzez rozmowy telefoniczne, smsy i maile.

Kanał telefoniczny jest często pierwszą metodą kontaktu pacjentów z ubezpieczycielem. Nasi Doradcy odpowiadają za umawianie wizyt lekarskich i badań laboratoryjnych naszych Klientów. Kontaktują się z przychodniami, badają satysfakcję Klientów ze zrealizowanych usług medycznych oraz udzielają informacji na temat produktów z obszaru opieki medycznej.

Linia Zdrowia rozpocznie swoją działalność w IV kwartale 2017 roku i do końca 2018 roku zatrudni ponad 400 osób.

Kogo szukamy?

Aby zapewnić usługi o najlepszej jakości przykładamy dużą wagę do procesu rekrutacji naszych pracowników. Zwracamy uwagę na motywację, empatię i biegłość obsługi komputera. Doświadczenie nie jest dla nas najważniejsze, gdyż dzięki szkoleniom z zakresu kompetencji twardych i miękkich, opiekę mentora i cykliczne warsztaty, nauczymy Cię wszystkiego co będzie potrzebne w pracy Doradcy.

Dołączając do Linii Zdrowia PZU możesz spodziewać się:

Rozwoju kompetencji – nasze szkolenia przygotują Cię do pracy z różnymi klientami, a także
pogłębią Twoją wiedzę na temat opieki medycznej

Realnych możliwości awansu – z czasem możesz zostać liderem, trenerem lub koordynatorem

Dużej samodzielności i odpowiedzialności – po fazie szkoleń i wdrożenia sam sterujesz rozmową
i budujesz relacje z klientem

Możliwości relaksu – wiemy jak ważne jest zachowanie spokoju dlatego napięcia możesz
odreagować grając na playstaytion, na Xboksie czy piłkarzykach

Rodzinnej atmosfery – dzień zaczynamy od porannej kawy i rozmowy

Jak wygląda proces rekrutacji?

1

Przesłanie aplikacji

Aplikuj odpowiadając na konkretne ogłoszenie na pzu.pl/kariera/pracujdlazdrowia

2

Rozmowa telefoniczna

Po analizie Twojej aplikacji zadzwonimy do Ciebie. Podczas rozmowy przeprowadzimy
z Tobą wstępny wywiad rekrutacyjny. Wybrane osoby zaprosimy
na spotkanie rekrutacyjne

3

Spotkanie rekrutacyjne połączone z testem i zadaniami

Na spotkaniu rekrutacyjnym zbadamy Twoje predyspozycje do pracy w naszym zespole
oraz zaprosimy do udziału w prostym teście z biegłości obsługi komputera

4

Informacja zwrotna

Wszyscy kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie bądź mailowo
o wyniku rekrutacji

„Pracuj dla Zdrowia” to motto Linii Zdrowia PZU, które najlepiej ilustruje podejście do naszych klientów, partnerów i pracowników. Oznacza ono, że poprzez tworzenie przyjaznego miejsca pracy i budowę otwartej kultury organizacyjnej chcemy przyciągnąć do nas ludzi, dla których ważne są podobne wartości. Następnie wraz z nimi spieszymy z pomocą osobom, które nam zaufały. Te wartości to:

Zdrowie – naszym zadaniem jako części PZU Zdrowie jest sprawne zatroszczenie się o potrzeby naszych klientów w zakresie opieki medycznej, przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi. Jako pracodawca pragniemy zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników tworząc przyjazne środowisko pracy.

Odpowiedzialność – wiemy jak ważne jest to co robimy, dlatego umiemy przewidzieć konsekwencje swoich decyzji. Czujemy się odpowiedzialni za zdrowie naszych pacjentów więc dotrzymujemy słowa i traktujemy ich tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Otwartość – promujemy postawę otwartości na drugiego człowieka, jego potrzeby i przyzwyczajenia. W zespole naszych Doradców pracują osoby z różnymi doświadczeniami, które słuchają i pomagają.

Gdzie się znajdujemy?

Siedziba Linii Zdrowia PZU mieści się w Gdańsku, w dzielnicy Jasień, przy ulicy Pałubickiego 2 (nowoczesny kompleks Cube Office Park). W sąsiednim budynku znajduje się stołówka Green Canteen, bankomat oraz piekarnia Gorąco Polecam. W niewielkiej odległości znajduje się również Burger King i stacja benzynowa.

Cube Office Park jest dobrze skomunikowany z resztą miasta. Dojeżdżają tam autobusy 155, 161, 164, 167, 168, 267, 574, N3 oraz Pomorska Kolej Metropolitarna (przystanek Jasień).

 

Drukuj Kliknij aby wydrukować.
 

Aktualnie poszukujemy: