Analityk Procesów Operacyjnych

Miejscowość
Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000017210
Publikacja4 tygodnie temu
Termin składania aplikacji2024-04-29
Sposób rekrutacji
Rekrutacja online
Tryb pracypraca hybrydowa

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Modelowanie przebiegu procesów operacyjnych dla nowotworzonych produktów/rozwiązań oraz uzgadnianie ich przebiegu z jednostkami operacyjnymi i biurami merytorycznymi
  • Optymalizacja procesów operacyjnych w zakresie grupowych ubezpieczeń na życie, identyfikowanie obszarów do zmian oraz monitoring działań naprawczych
  • Opiniowanie projektów zmian procesowych/procedur zgłaszanych przez inne Biura Centrali
  • Wydawanie opinii/rekomendacji dla zgłoszeń dotyczących obsługiwanych grupowych ubezpieczeń na życie przekazywanych przez jednostki operacyjne
  • Przeprowadzanie kontroli w jednostkach operacyjnych w zakresie jakości realizowanych usług związanych z obsługą grupowych ubezpieczeń na życie
  • Tworzenie szablonów pism/ raportów obsługowych oraz uzgadnianie ich treści z właściwymi biurami merytorycznymi
  • Analiza ryzyka operacyjnego i monitoring działań naprawczych w obszarze operacji
  • Działania w obszarze obsługi zapytań dotyczących obsługi grupowych ubezpieczeń na życie, wdrażania rekomendacji po audytowych oraz wytycznych organów nadzoru

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi ubezpieczeń
  • Znajomość produktów grupowych oferowanych przez PZU Życie SA
  • Wiedza z zakresu modelowania i optymalizacji procesów operacyjnych
  • Umiejętność tworzenia procedur i aktów wewnętrznych
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu analiz biznesowych i przygotowywaniu rekomendacji
  • Wykształcenie wyższe, rekomendowane kierunki: ubezpieczenia, ekonomia, administracja
  • Mile widziana znajomość i umiejętność poruszania się w systemach PZU Życie, dedykowanych do obsługi ubezpieczeń

To oferujemy

  • Praca w modelu hybrydowym z elastycznymi godzinami rozpoczęcia
  • Umowa o pracę
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią

Nie czekaj i zgłoś się już dziś

Zamknij