Dietetyk - Radom (PZU Zdrowie)

Miejscowość
Radom, mazowieckie
Nr ref.000018041
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2024-05-31
Tryb pracypraca stacjonarna

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja usług medycznych
  • Zapewnienie wysokich standardów obsługi Pacjenta
  • Przestrzeganie procedur

Nasze wymagania

  • Ukończenie szkoły policealnej publicznej lub niepublicznej o uprawnieniach szkoły publicznej i uzyskanie tytułu zawodowego dietetyka lub dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie dietetyka
  • Ukończenie technikum lub szkoły policealnej i uzyskaniu tytułu zawodowego technika technologii żywienia w specjalności dietetyka
  • Rozpoczęcie przed dniem 7 października 2007 r. studiów wyższych o specjalności dietetyka obejmujących co najmniej 1784 godziny kształcenia w zakresie dietetyki i uzyskanie tytułu magistra
  • Rozpoczęcie przed dniem 1 października 2007 r. studiów wyższych na kierunku technologia żywności i żywienie człowieka o specjalności żywienie człowieka i uzyskanie tytułu magistra lub magistra inżyniera na tym kierunku
  • Tytuł zawodowy magistra lub licencjata na kierunku dietetyka

To oferujemy

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Centrum Medyczne w Radomiu
  • Umowa zlecenie
  • Wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego
  • Nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych
  • Program Poleceń Lekarzy i Lekarek