Specjalista ds. Posprzedażowej Obsługi Umów Flotowych i Leasingowych

Miejscowość
Łódź, łódzkie
Nr ref.000018184
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2024-05-18
Tryb pracypraca hybrydowa

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Posprzedażowa obsługa ubezpieczeń komunikacyjnych z segmentu klienta korporacyjnego
  • Realizacja procesu zwrotu składek i nadpłat dla umów ubezpieczeń
  • Rejestracja informacji o zbyciu przedmiotu ubezpieczenia, przeniesieniu praw w związku ze sprzedażą przedmiotu ubezpieczenia, przewłaszczeniem, spadkiem lub darowizną
  • Rozwiązywanie w systemie umów ubezpieczenia w związku ze zbyciem przedmiotu ubezpieczenia, przeniesieniem praw, wyrejestrowaniem, bądź odstąpieniem klienta od zawartej umowy ubezpieczenia
  • Rejestracja wypowiedzeń umów OC oraz obsługi dyspozycji wycofania zbycia przedmiotu ubezpieczenia
  • Obsługa zadań w systemie Platforma Everest zleconych przez innych użytkowników systemu
  • Prowadzenia obsługi spraw dotyczących obsługi flot KK

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziane minimum roczne doświadczenie w obszarze operacji ubezpieczeniowych
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz samodzielność

To oferujemy

  • Praca w modelu hybrydowym z elastycznymi godzinami rozpoczęcia
  • Umowa o pracę
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią