Lekarz Psychiatra - konsultacje telemedyczne (PZU Zdrowie)

Miejscowość
cała Polska, cała Polska
Nr ref.000018194
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2024-05-18
Tryb pracypraca zdalna

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja konsultacji medycznych za pośrednictwem kanałów zdalnych
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej Pacjentów
  • Zlecanie skierowań na usługi medyczne oraz wystawianie recept, w tym recept refundowanych osobom uprawnionym

Nasze wymagania

  • Masz aktualne prawo do wykonywania zawodu
  • Masz zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
  • Masz nastawienie na współpracę, zaangażowanie i lojalność
  • Jesteś zorientowany na na Pacjenta (masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność rozmów)

To oferujemy

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Umowa B2B
  • Szkolenie wstępne i wsparcie wykwalifikowanej kadry
  • Program Poleceń Lekarzy
  • Możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych