Ambasador PZU Zdrowie – Warszawa

Miejscowość
Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000018285
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2024-06-09
Tryb pracypraca zdalna

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Promocja programu praktyk i staży oraz innych projektów PZU Zdrowie dla studentów i absolwentów na uczelniach oraz w mediach społecznościowych
  • Współorganizacja wydarzeń dla środowiska akademickiego, takich jak warsztaty, stoiska promocyjne, udział w targach pracy, konkursy itp.
  • Wspieranie działań wizerunkowych PZU Zdrowie, głównie w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn)
  • Dystrybucja i dbałość o ekspozycję materiałów wizerunkowo-rekrutacyjnych firmy na uczelniach
  • Reprezentowanie PZU Zdrowie we współpracy z uczelniami, lokalnymi organizacjami studenckimi oraz biurami karier (aktualizowanie treści firmowych, dodawanie ofert pracy)
  • Monitoring wydarzeń i rekomendowanie aktywności promocyjnych firmy
  • Aktywny udział w spotkaniach szkoleniowych w PZU Park
  • Przygotowywanie raportów i podsumowań z przeprowadzonych działań
  • Bieżące wsparcie i współpraca z pozostałymi ambasadorami i pracownikami PZU Zdrowie w obszarze budowania wizerunku pracodawcy

Nasze wymagania

  • Status studenta I – IV roku uczelni medycznej
  • Aktywne działanie w kołach naukowych, samorządzie lub organizacjach studenckich
  • Zaangażowanie i motywacja do działania indywidualnego oraz w zespole
  • Sprawne poruszanie się w mediach społecznościowych
  • Chęć rozwoju w obszarze PR-u, marketingu, employer brandingu i HR
  • Otwartość i komunikatywność

To oferujemy

  • Współpraca w roku akademickim 2024/2025
  • Wynagrodzenie wynikające z umowy zlecenia
  • Skrócony proces rekrutacji na praktyki i staże po zakończeniu programu
  • Udział w szkoleniach merytorycznych i spotkaniach integracyjnych
  • Pierwszeństwo udziału w projektach studenckich, np. Dniach Otwartego Biznesu
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i praktycznej wiedzy z zakresu employer brandingu
  • Bezpośrednia współpraca z jedną z największych instytucji finansowych w Europie Środkowo – Wschodniej
  • Certyfikat potwierdzający udział w programie

Nie czekaj i zgłoś się już dziś