Specjalista ds. Obsługi Szkód Zagranicznych

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000014464
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2022-12-23

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Praca z dokumentacją zagraniczną, prowadzenie korespondencji i rozmów, również w języku obcym
  • Współpraca i kontakty z zagranicznymi i krajowymi partnerami w ramach procesu obsługi szkody
  • Opracowanie szkody, zgromadzenie dokumentacji, wydanie decyzji zgodnej z regulacjami prawnymi i standardami obowiązującymi w firmie
  • Profesjonalna obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego przy obsłudze zagranicznych szkód komunikacyjnych

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia, analizy danych i samodzielności w działaniu
  • Wykształcenie wyższego lub w trakcie studiów
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację, inne języki będą atutem
  • Doświadczenie zawodowe w branży ubezpieczeniowej, praktyczna znajomość procesu likwidacji szkód – mile widziana

To oferujemy

  • Praca w modelu hybrydowym
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo)