Ekspert ds. Projektów (PZU Zdrowie) - Warszawa

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000017939
Publikacja2 tygodnie temu
Termin składania aplikacji2024-05-11
Tryb pracypraca hybrydowa

Podobne oferty

Ekspert PMO

Twój zakres obowiązków

  • Ocena i weryfikacja uzasadnienia biznesowego projektów (weryfikacja opłacalności NPV) oraz identyfikacja potencjalnych efektów, ryzyk i powiązań
  • Określenie kluczowych wskaźników efektywności oraz harmonogramu projektów
  • Bieżący monitoring portfela projektów i inicjatyw pod kątem budżetu, terminowości, jakości oraz realizacji wyznaczonych celów
  • Weryfikacja dostarczenia przez projekty zakładanych produktów i korzyści po ich zakończeniu
  • Ocena skuteczności działań projektowych poprzez podsumowanie działań projektowych, prowadzenie analizy realizacji działań i rekomendowanie sposobu dalszych prac nad projektem
  • Wsparcie struktur zarządzających projektami w zakresie metodyki, interpretacji obowiązujących regulacji i bieżących zagadnień związanych z prowadzonym projektem
  • Budowanie i rozwój narzędzi wspierających i podnoszących efektywność zarządzania projektami (przekazywanie wymagań biznesowych, uczestniczenie w testach)
  • Realizacja wybranych zadań w ramach zespołu projektowego

Nasze wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia w zakresie: doradztwa i zarządzania strategicznego, zarządzania projektami, zarządzania zmianą
  • Wysokie umiejętności w zakresie przeprowadzania analiz i interpretowania ich wyników
  • Praktyczna umiejętność budowy business case’ów, w tym tworzenia budżetu przedsięwzięcia, analizy strony przychodowej, kalkulacji kosztów pozabudżetowych oraz analizy opłacalności (NPV)
  • Wiedza z zakresu oceny projektów, m.in. model DCF, break-even point
  • Umiejętności budowania długoterminowych relacji z osobami na różnych poziomach organizacji
  • Wiedza z zakresu prowadzenia projektów realizujących strategie wzrostowe
  • Prowadzenie, w roli lidera, projektów – usprawniających procesy biznesowe
  • Biegła znajomość MS Office 365, ze szczególnym uwzględnieniem programów Excel i PowerPoint
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wymagana certyfikacja potwierdzająca znajomość metodyk zarządzania projektami np. AgilePM, PRINCE2, PMI i inne

To oferujemy

  • Praca w modelu hybrydowym z elastycznymi godzinami rozpoczęcia
  • Umowa o pracę
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią
  • Program Poleceń Lekarzy i Lekarek