PZU

Zobacz jak na to pytanie odpowiedzieli nasi pracownicy z różnych obszarów

Pracownicy PZU

Pracując w PZU możesz pracować w takich obszarach jak m.in. IT, nowe technologie, inwestycje, zarządzanie projektami, sprzedaż, kontroling, czy marketing i komunikacja.
 

SPRAWDŹ

 

Pracownicy IT

W naszym IT pracuje ponad 900 osób. Każda z tych osób codziennie przyczynia się do sprawnego funkcjonowania systemów pomagających naszym klientom.
 

SPRAWDŹ

 

Pracownicy Sieci Sprzedaży

PZU posiada ponad 300 oddziałów w całej Polsce. W każdym z nich pracują ludzie, którzy dla wielu klientów są pierwszą linią kontaktu i bieżącym wsparciem w trudnych sytuacjach.
 

SPRAWDŹ

 

W PZU każdy pracuje dla siebie…

Jesteśmy realistami. Wiemy, że każdy pracuje przede wszystkim dla siebie i swoich bliskich.

Dlatego wszystkim naszym pracownikom oferujemy pakiet atrakcyjnych benefitów oraz zapewniamy odpowiednie warunki do rozwoju.

…jednocześnie pomagając innym

Sens w pracy to poczucie, że to co robimy jest zgodne z naszymi celami i wartościami. Wspólnym mianownikiem wszystkich naszych biznesowych działań jest dawanie wsparcia i poczucia bezpieczeństwa tym, którzy tego potrzebują.

Bez względu na to czy pracujesz w księgowości, service desku, czy w projekcie – w PZU masz pewność, że to, co robisz przyczynia się do poprawy życia naszych klientów.

Aktualne oferty pracy

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij