PZU

Zobacz jak na to pytanie odpowiedzieli nasi pracownicy z różnych obszarów

Nagrania do kampanii odbyły się pod koniec 2019 roku.  

Pracownicy PZU

Pracując w PZU możesz pracować w takich obszarach jak m.in. IT, nowe technologie, inwestycje, zarządzanie projektami, sprzedaż, kontroling, czy marketing i komunikacja.
 

SPRAWDŹ

 

Pracownicy IT

W naszym IT pracuje ponad 900 osób. Każda z tych osób codziennie przyczynia się do sprawnego funkcjonowania systemów pomagających naszym klientom.
 

SPRAWDŹ

 

Pracownicy Sieci Sprzedaży

PZU posiada ponad 300 oddziałów w całej Polsce. W każdym z nich pracują ludzie, którzy dla wielu klientów są pierwszą linią kontaktu
i bieżącym wsparciem w trudnych sytuacjach.
 

SPRAWDŹ

 

Na co dzień wspieram menedżerów, rekomenduję im rozwiązania i produkty HR-owe, które najlepiej odpowiadają na ich potrzeby
i wspierają ich efektywność, a także zwiększają zaangażowanie pracowników. Dla każdego z nas ten rok jest wyzwaniem i ciągłą zmianą. Mnie dał poczucie, że pracuję z ludźmi, na których mogę liczyć w każdych okolicznościach i z którymi jestem w stanie przejść wszystkie trudności. Byłam tego pewna podczas nagrań w zeszłym roku, a ostatnie miesiące zweryfikowały tę pewność i potwierdziły, że razem możemy zdziałać jeszcze więcej! To przekonanie o realnym wpływie nieustannie daje mi poczucie sensu i satysfakcji z wykonywanej pracy!”

„Ostatni rok? Jak zawsze pracowity. Koronawirus trochę pokrzyżował nam plany, ale nie przeszkodził w robieniu tego, co jest ważne. Pomimo utrudnień zorganizowałam trzy wolontariaty w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Nie udałoby się to bez ludzi z PZU, na których zawsze mogę polegać.”

Ten rok utwierdził mnie w przekonaniu, jak ważne jest to, co robię. Uruchomiłem w naszej firmie aplikację do nauki języka angielskiego online. Teraz nasi pracownicy szlifują znajomość tego języka w czasie, który im najbardziej odpowiada. Sam natomiast poznałem narzędzia do e-learningu na tyle, że biorę udział w konferencjach jako prelegent. Lubię tu być.”

W PZU każdy pracuje dla siebie…

Jesteśmy realistami. Wiemy, że każdy pracuje przede wszystkim dla siebie i swoich bliskich.

Dlatego wszystkim naszym pracownikom oferujemy pakiet atrakcyjnych benefitów oraz zapewniamy odpowiednie warunki do rozwoju.

…jednocześnie pomagając innym

Sens w pracy to poczucie, że to co robimy jest zgodne z naszymi celami i wartościami. Wspólnym mianownikiem wszystkich naszych biznesowych działań jest dawanie wsparcia i poczucia bezpieczeństwa tym, którzy tego potrzebują.

Bez względu na to czy pracujesz w księgowości, service desku, czy w projekcie – w PZU masz pewność, że to, co robisz przyczynia się do poprawy życia naszych klientów.

Aktualne oferty pracy

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij