PZU

Jesteśmy atrakcyjnym i stabilnym pracodawcą.

Tworzymy kulturę organizacyjną, która wspiera innowacje i współpracę między różnymi obszarami na terenie całego kraju.

PZU to idealne miejsce dla

świetnych organizatorów i naturalnych liderów

Jesteśmy dużą i prężnie działającą organizacją. Dlatego u nas możesz rozwijać swoją karierę w różnych obszarach i rolach. Dbamy o awanse i rekrutacje wewnętrzne. Wszystkim, którzy chcą się rozwijać, zapewniamy szkolenia i programy menedżerskie.

ekspertów budowania relacji

PZU to więcej niż ubezpieczenia. Skala naszego działania i zasięg sprawiają, że swoje miejsce znajdują u nas eksperci z wielu dziedzin – od IT, analizy danych, finansów, przez sprzedaż, obsługę klienta, obsługę szkód i świadczeń, po marketing, prawo i HR.

dbających o standardy i innowatorów

Jako jedna z największych instytucji finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej często wyznaczamy kierunek dla całej branży. Stawiamy przy tym na innowacyjność, ciągłe poszukiwanie usprawnień i łamanie schematów. W 2020 roku blisko 40% realizowanych przez nas projektów dotyczyło zmian technologicznych.

tych, którzy dzielą się wiedzą, i tych, którzy chcą się uczyć

Zachęcamy do świadomego rozwoju zawodowego i osobistego. Oferujemy różnorodne formy podnoszenia swoich kompetencji i wspierania rozwoju, także te wykorzystujące nowe technologie. Angażujemy pracowników w tworzenie programów szkoleniowych.

tych, którzy pracują w biurze, i tych, którzy łączą się z domu

Wierzymy, że elastyczność organizacji podnosi efektywność jej działania, a także ułatwia pracownikom godzenie ról zawodowych i prywatnych. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia pracy grupowej. W obszarach, w których to możliwe pracujemy modelu hybrydowym.

W 2022 roku przenosimy naszą centralę do ekologicznie zrównoważonego wieżowca w Warszawie.

Dowiedz się więcej

 

tych z Warszawy, Koluszek, Krakowa i innych miejsc w Polsce

Jesteśmy rozpoznawalnym pracodawcą, obecnym zarówno w dużych, jak i w mniejszych miastach. Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia ponad 12 000 pracownikom w Polsce.

Pracujemy nie tyko w biurach, oddziałach i swoich domach, lecz także w terenie, bezpośrednio u naszych klientów lub tam, gdzie jesteśmy im potrzebni.  

tych, którzy kochają to, co robią

...i tych, którzy pracują, żeby robić to, co kochają.

Jesteśmy pracodawcą cenionym za poszanowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym oraz przyjazną atmosferę. Wspieramy pozazawodową aktywność pracowników, m.in. dzięki PZU Sport Team i wolontariatowi pracowniczemu. Gdy pracujesz w PZU, możesz wykorzystać 2 dni w roku na działania związane z wolontariatem i dołączyć do jednej z 15 sekcji sportowych.

marzycieli i racjonalistów

Regularnie nagradzamy premiami indywidualne osiągniecia i wyniki. Nasi pracownicy mają dostęp do kafeterii benefitów, czyli platformy ofert i dodatków pozapłacowych. Każdy z nas pracuje dla siebie, ale zdajemy sobie sprawę, że celem naszych działań jest zapewnianie naszym klientom wsparcia i poczucia bezpieczeństwa. Spełniamy się zawodowo, pomagając innym.

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować

PZU. Taka praca ma sens

Obserwuj nas na: 

Zamknij