Zostań Agentem PZU

Kim jest Agent? To człowiek, który zna się na ludziach, rozumie ich i lubi z nimi pracować. Zapewnia swoim Klientom spokój i zabezpiecza ich przyszłość, oferując bogaty wachlarz dobrych ubezpieczeń PZU. To osoba, która posiada wysokie standardy pracy, zaangażowanie i apetyt na sukces. Praca Agenta PZU to zawód, który budzi zaufanie.

Jakie zadania wykonuje Agent w swojej pracy?

Pracuje z ludźmi. Poznaje ich potrzeby, dba o ich spokój, jest pomocny w wyborze najlepszych, dopasowanych do Klienta ubezpieczeń. Agent sam ustala grafik swojego dnia pracy. Ma też realny wpływ na swoje zarobki, od niego zależy jak będą wysokie. PZU nagradza najlepszych, gwarantując atrakcyjne premie, czy dodatki pozapłacowe.

Agenci PZU cenią swoją pracę za...

Wynagrodzenie

zachęcające wynagrodzenie, motywujące prowizje i premie – zależne od własnych osiągnięć

Wsparcie

stałe wsparcie merytoryczne i techniczne od przełożonych, zespołu i centrali

Elastyczność

elastyczny czas pracy, realny wpływ na swoją karierę i zarobki

Marka

renomę PZU jako wiarygodnej marki z tradycją i najwyższą jakość ubezpieczeń

Benefity

ciekawe dodatki pozapłacowe

Rozwój

program wdrożenia – profesjonalne przygotowanie do zawodu, a także szkolenia wspierające rozwój zawodowy

Masz w sobie gen Agenta, jeśli

jesteś otwarty na ludzi i pomagasz im poznać własne potrzeby
lubisz ciągle się rozwijać i chcesz być najlepszy
wiesz, jak zorganizować sobie pracę, i wytrwale dążysz do celu.

Nie zniechęcaj się brakiem doświadczenia w tym zawodzie. Wiemy, że zdobywa się je z czasem. Przyda się natomiast średnie wykształcenie i własna działalność gospodarcza.

Jak założyć własną firmę

Każdy Agent w PZU jest przedsiębiorcą – osobą prowadzącą działalność gospodarczą, na podstawie umowy o współpracy zawartej z PZU. Niezależność to wielka zaleta, sam decydujesz, kiedy pracujesz i jak rozwijasz swój biznes. PZU to najbardziej rozpoznawalna marka na rynku. Jej produkty dają Ci przewagę i uwagę Klienta już na starcie. Silna marka, wsparcie na start i Twoja wiara w sukces, to zapowiedź rentownego biznesu. Jak założyć działalność gospodarczą?
  1. Zarejestruj działalność gospodarczą.
    Możesz to zrobić elektronicznie na stronie www.ceidg.gov.pl lub osobiście w urzędzie miasta/gminy.
  2. Wyrób firmową pieczątkę.
    Otrzymasz od nas wzór.
  3. Załóż firmowe konto w banku.
    Wybierz najlepszy dla Ciebie bank.
  4. Wybierz formę opodatkowania i prowadzenia księgowości.
    Wyboru dokonujesz w urzędzie skarbowym.
  5. Zgłoś się do ubezpieczenia w oddziale ZUS.
    Rozpoczynając swoją działalność skorzystaj z ulgi, która przysługuje przedsiębiorcom do 2 lat stażu.

Dołącz do nas!

W czym chcesz się specjalizować?

Agent PZU SA

Ubezpiecza majątek prywatny i firmowy

  • dom
  • samochód
  • podróż
  • majątek prywatny
  • majątek firmowy
Dołącz

Agent PZU Życie SA

Ubezpiecza życie i zdrowie rodziny i pracowników

  • życie
  • zdrowie
  • rodzina
  • biznes
  • przyszłość dzieci
  • zabezpieczenie emerytalne
Dołącz