Dlaczego warto podjąć z nami współpracę

Jesteśmy jedną z największych grup finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej – od ponad 200 lat budujemy swoją pozycję na rynku dzięki tradycji i zaufaniu naszych klientów. Wspieramy lokalne społeczności. Co więcej, jesteśmy znaną i docenianą marką – nie tylko przez naszych klientów i partnerów, lecz także przez niezależne media oraz ekspertów.

Benefity

Dołączając do nas, dołączasz do najlepszych.

 • atrakcyjne wynagrodzenie
 • wsparcie zespołu
 • konkursy i rabaty

Zobacz co jeszcze oferujemy w ramach współpracy

Masz w sobie gen Agenta, jeśli

jesteś otwarty na ludzi i pomagasz im poznać własne potrzeby
lubisz ciągle się rozwijać i chcesz być najlepszy
wiesz, jak zorganizować sobie pracę, i wytrwale dążysz do celu.

Brak doświadczenia w tym zawodzie? To dla nas żaden problem. Wiemy, że zdobywa się je z czasem. Przyda się natomiast średnie wykształcenie i własna działalność gospodarcza.

 

Nie ma nic prostszego niż stać się Agentem PZU SA

Kliknij w przycisk Aplikuj, wypełnij formularz, dołącz swoje CV i poczekaj na kontakt naszego pracownika, który wkrótce do Ciebie zadzwoni.

 

APLIKUJ

 

Proces rekrutacji

 1. I Etap - spotkania rekrutacyjne
  - pierwsza rozmowa rekrutacyjna
  - druga rozmowa rekrutacyjna
 2. II Etap - szkolenie i egzamin KNF
  - szkolenie KNF
  - egzamin KNF
 3. III Etap - Podpisanie umowy Agencyjnej
 4. Wdrożenie
  - szkolenia produktowe
  - szkolenia z systemu do sprzedaży polis
  - szkolenia umiejętności sprzedażowych
  - wsparcie Zespołu Sprzedaży

Proces wdrożenia

Wdrożenie agenta jest jednym z kluczowych działań podejmowanych przez pracowników PZU SA przygotowujących adeptów do pracy.

Wdrożenie trwa 36 miesiące, w czasie których agenci uczestniczą w rozbudowanym systemie szkoleń: produktowych, systemowych (w szczególności systemu do sprzedaży polis), a także zdobywają umiejętności miękkie w ramach Akademii Adepta. Wszystkie szkolenia są bezpłatne.

Także po przejściu adeptów do kolejnego etapu na ścieżce kariery, PZU SA oferuje szkolenia dopasowane do stopnia zaawansowania zawodowego danego agenta. Dodatkowo w ramach wsparcia zapewniamy między innymi pracę z Kierownikiem Sprzedaży i Specjalistą Produktowym w terenie – podczas wizyt sprzedażowych u klientów.

Otwórz własne biuro

Aby być bliżej swoich klientów, wprowadziliśmy standard „Agent 2.0”, który wspiera otwieranie biur agencyjnych we wszystkich częściach Polski.

Biura w jednolitym standardzie to przejrzysta i nowoczesna aranżacja przestrzeni oraz nowa jakość obsługi doceniana przez miliony klientów.

 

WIĘCEJ

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij