PZU

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Potrzebujesz niestandardowego materiału marketingowego? Masz swój pomysł? Wypełnij formularz i opisz, czego i w jakim celu potrzebujesz. Spróbujemy Ci pomóc.

Wypełnij Formularz

Ubezpieczenia indywidualne


Ulotki

Ulotki do podstaw

Ulotki

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/5361 UlotkaA4_Indywidualne_Wsparcie Najbliższych_Ubezpieczeni czasu nie liczą_05.2021 Ulotka informuje o cechach produktu, jego zaletach i o tym, jak działa indywidualne ubezpieczenie PZU Wsparcie Najbliższych. Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5362 UlotkaA4_Indywidualne_Ochrona Każdego Dnia_Najlepsza strategia, by chronić swoich bliskich_05.2021 Ulotka informuje o cechach produktu, jego zaletach i o tym, jak działa indywidualne ubezpieczenie PZU Ochrona Każdego Dnia. Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Ulotki do dodatków

Ulotki

Nr Cursor 

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

- UlotkaA4_Indywidualne_dodatki_Krótki przewodnik po ubezpieczeniach dodatkowych_03.2024 Ulotka hasłowo przedstawia całą ofertę dodatków do ubezpieczeń indywidualnych, wraz z informacją, dla kogo poza samym ubezpieczonym, Klient może kupić dodatek (małżonek/ partner/ dziecko). Ulotka pomoże zaprezentować klientowi całą gamę naszych ubezpieczeń indywidualnych. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5990 UlotkaA4_Indywidualne_dodatki – Ciężkie Choroby CC_Masz jedno życie_062022 Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne na wypadek ciężkich chorób (CC). Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5991 UlotkaA4_Indywidualne_dodatki – Leczenie Szpitalne LS_Leczenie w szpitalu_062022 Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne na wypadek leczenia szpitalnego (LS). Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5366 UlotkaA4_Indywidualne_dodatki - Leczenie za granicą LZ_Specjalistyczne leczenie za granicą_05.2021 Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne leczenie za granicą (LZ). Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5367 UlotkaA4_Indywidualne_dodatki - Miesięczna Wypłata Świadczenia MS_Dodatkowa..._05.2021 Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne na życie z miesięczną wypłatą świadczenia (MS). Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

- UlotkaA4_Indywidualne_dodatki - Nieszczęśliwy Wypadek NW_03.2024 Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne na wypadek śmierci spowodowanej nieszczęśliwym wypadkiem (NW). Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5992 UlotkaA4_Indywidualne_dodatki - Operacje Chirurgiczne OP_Finansowy zastrzyk_062022 Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne na wypadek operacji chirurgicznych (OP). Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5993 UlotkaA4_Indywidualne_dodatki - Trwały Uszczerbek TU_Pomoc w razie_062022 Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne na wypadek uszczerbku na zdrowiu spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem (TU). Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5371 UlotkaA4_Indywidualne_dodatki - Utrata sprawności US_Zyskaj wsparcie_012023 Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne na wypadek utraty sprawności w życiu codziennym (US). Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

- UlotkaA4_Indywidualne_dodatki - Wypadek Komunikacyjny WK_03.2024 Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne na wypadek śmierci spowodowanej wypadkiem komunikacyjnym (WK). Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5830 UlotkaA4_Indywidualne_dodatki - Złamanie kości ZK_Nie łam się_062022 Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne na wypadek złamania kości spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem (ZK). Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

- UlotkaA4_Indywidualne_dodatki – Opieka Medyczna OM_082022 Ulotka informuje o tym, jak działa i co można zyskać dzięki opiece medycznej w PZU (OM). Ulotka ma format A4.

Ulotki łączone

Ulotki

Nr Cursor 

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/7131 UlotkaDL_Indywidualne_Zabezpiecz siebie i swoja rodzinę_03.2024 Ulotka dotyczy ubezpieczeń: PZU Perspektywa na Przyszłość, PZU Wsparcie Najbliższych i PZU Ochrona Każdego Dnia oraz wszystkich ubezpieczeniach dodatkowych, o które klient może rozszerzyć polisę. Celem jest przedstawienie kompleksowej oferty zabezpieczenia przyszłości naszego klienta i jego rodziny oraz zaprezentowanie rozwiązań dopasowanych do jego potrzeb. Ulotka ma format składanej DL.

Prezentacje

Prezentacja – ubezpieczenia indywidualne

Prezentacje

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

Prezentacja – ubezpieczenia indywidualne 03.2024 To rozbudowana prezentacja multimedialna, którą możesz wykorzystać podczas spotkania z klientem indywidualnym. Zawiera szczegółowe informacje o wszystkich ubezpieczeniach podstawowych oraz ubezpieczeniach dodatkowych.

Pobierz

Prezentacja – Dodatkowe ubezpieczenie Leczenie za granicą 122023 To prezentacja, którą możesz wykorzystać podczas spotkania z klientem indywidualnym. Zawiera informacje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne leczenie za granica (LZ) oraz statystyki dotyczące chorób i leczenia.

Animacje

Animacje

Animacje

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

Animacja – dodatkowe ubezpieczenie Leczenie za granicą (LZ) 03.2024 Link do animacji, do wysyłki e-mailem:
https://youtu.be/pi--o6R3p7A

Zobacz

Animacja – Jedna polisa dla całej rodziny 03.2024 Animacja o tym, jak szerokie mamy możliwości ochrony życia i zdrowia ubezpieczonego i jego bliskich. Link do animacji, np. do wysyłki e-mailem:
https://youtu.be/tGrJ9aWjsUg

Zobacz

Animacja – mojePZU Portal pełen korzyści: szybki i wygodny dostęp do wszystkich ubezpieczeń i dodatkowych usług.

PZU Pakiet na Życie i Zdrowie

Ulotki

Ulotki

Nr Cursor 

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/7069 Ulotka DL_PZU Pakiet na Życie i Zdrowie_012024 Ulotka ma format składanej DL-ki. Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem.

Pobierz

- Ulotka DL_Twoje Zdrowie – Usługi Medyczne, PZU Pakiet na Życie i Zdrowie_012024 Ulotka przedstawia i porównuje zakresy dodatkowego indywidualnego ubezpieczenia Twoje zdrowie – usługi medyczne. Ulotka ma format składanej DL-ki.

Foldery

Ulotki

Nr Cursor 

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/7070 Folder A4_PZU Pakiet na Życie i Zdrowie, zakres 18-59_012024 To materiał dla Ciebie - do pracy z klientem podczas spotkania. Z jego pomocą możesz przedstawić i porównać propozycje pakietów dla osób w wieku 18-59 lat. Folder ma format A3 składany do A4, materiał jest dodatkowo foliowany.

Pobierz

PZU/7071 Folder A4_PZU Pakiet na Życie i Zdrowie, zakres Senior_012024 To materiał dla Ciebie - do pracy z klientem podczas spotkania. Z jego pomocą możesz przedstawić i porównać propozycje pakietów dla osób w wieku 60-70 lat. Folder ma format A3 składany do A4, materiał jest dodatkowo foliowany.

Animacje

Animacje

Nazwa materiału

Opis

Zobacz

PZU Pakiet na Życie i Zdrowie Indywidualne ubezpieczenie na życie w ramach którego oferujemy pakiety dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Ubezpieczenia grupowe


PZU P PLUS

Ulotki

Ulotki

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/5165 UlotkaA4_Grupowe_dodatki_Utrata Sprawności_Rozszerz ofertę ubezpieczenia grupowego w Twojej firmie Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie grupowe na wypadek utraty sprawności w życiu codziennym. Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/3878 UlotkaDL_Klub PZU Pomoc w Życiu_Dla każdego coś miłego To ulotka dla klienta. Prezentuje ona korzyści z posiadania Klubu PZU Pomoc w Życiu i informuje, jak on działa. Ulotka ma format składanej DL-ki.

Pobierz

PZU/3877 UlotkaA4_Grupowe_odprawa pośmiertna_Co warto wiedzieć o grupowych ubezpieczeniach na życie? Ulotka dotyczy odprawy pośmiertnej i zawiera informacje o głównych korzyściach z posiadania ubezpieczenia grupowego i warunkach zwolnienia z wypłaty odprawy pośmiertnej. Ulotka ma format A4.

Pobierz

PZU/3119 UlotkaDL_Grupowe_Dokumenty do Rozpatrzenia Roszczenia_Chcesz zgłosić szkodę? Sprawdź... To ulotka dla klienta. Znajdują się w niej wszystkie niezbędne informacje, które ułatwią klientowi przejście przez procedurę likwidacji. Ulotkę możesz wręczyć pracodawcy przy zakupie ubezpieczenia. Ulotka ma format składanej DL-ki.

Argumentery

Argumentery

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/5160 Argumenter210x210_Grupowe_Zadbaj o życie i zdrowie – swoje, pracowników i Waszych rodzin Argumenter to materiał dla Ciebie – do pracy z klientem podczas spotkania. Z pomocą argumentera możesz przedstawić klientowi zakres i zalety ubezpieczenia podstawowego oraz wszystkich dodatków (w tym ubezpieczenie OMS). Argumenter ma format niestandardowy, jest składany.

Pobierz

PZU/5161 BroszuraA4_Grupowe_PPlus i OMS_Atuty ubezpieczeń grupowych w PZU Życie To materiał dla Ciebie - do pracy z klientem podczas pierwszego spotkania. Z jego pomocą możesz przedstawić klientowi zalety ubezpieczeń grupowych i zdrowotnych w PZU, pokazać, czym wyróżniamy się na rynku. Ulotka ma formę broszury A4.

Pobierz

  Argumenter branżowy_Zapewniamy spokój zawodowo Materiał przydatny podczas pierwszego spotkania z pracodawcą. Pomoże Ci przedstawić zagrożenia zdrowotne, jakie niesie ze sobą praca w branży Twojego klienta (np. handel, transport, administracja, warsztaty samochodowe itp.), a więc rozbudzić potrzebę ubezpieczenia.

Plakaty

Plakaty

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

  Plakat do grupówki – płaci pracodawca: Zapewnij sobie i bliskim wsparcie Jeśli pracodawca zgodzi się, aby w zakładzie pracy (backoffice, czyli miejsce dostępne tylko dla pracowników firmy) powiesić plakat informujący o możliwości przystąpienia do grupowego ubezpieczenia ochronnego, to możesz skorzystać z gotowego wzoru plakatu. Wydrukuj go w drukarni w formacie B1 i uzupełnij o swoje dane. Dotyczy ubezpieczenia, ze które składkę opłaca pracodawca.

Pobierz

  Plakat do grupówki – płaci pracownik: Zapewnij sobie i bliskim wsparcie Jeśli pracodawca zgodzi się, aby w zakładzie pracy (backoffice, czyli miejsce dostępne tylko dla pracowników firmy) powiesić plakat informujący o możliwości przystąpienia do grupowego ubezpieczenia ochronnego, to możesz skorzystać z gotowego wzoru plakatu. Wydrukuj go w drukarni w formacie B1 i uzupełnij o swoje dane. Dotyczy ubezpieczenia, ze które składkę opłaca pracownik.

PZU Pod Dobrą Opieką

PZU Ochrona i Zdrowie

Ulotki, katalogi

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/7161 Katalog dla agenta A4_ PZU Ochrona i Zdrowie_202402_v26 Ten obszerny (20 stron) katalog zawiera kompleksowe informacje o ubezpieczeniu i pomoże Ci w trakcie pierwszej rozmowy z klientem – od przedstawienia statystyk, przez zakres aż po korzyści i informacje o Klubie PZU Pomoc w Życiu. Materiał ma format A4.

Pobierz

PZU/5842 Prezenter dla agenta_PZU Pod Dobrą Opieką_Ochrona i Zdrowie_Zadbaj o najważniejszy kapitał_082022 Materiał zawiera kompleksowe informacje o produkcie. Dzięki niemu w przystępny sposób opowiesz klientowi o ubezpieczeniu – jego zakresie i zaletach. Za jego pomocą przedstawisz również statystyki i informacje o Klubie PZU Życie SA. Materiał ma format prezentera na spirali.

Pobierz

PZU/7161 Ulotka dla pracodawcy_PZU Ochrona i Zdrowie_202402_v11 Ulotka zawiera informacje o ubezpieczeniu – jego zakresie i korzyściach. Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z oferowanym produktem. Ulotka ma niestandardowy format, jest składana.

Pobierz

PZU/4034 UlotkaA4_nowe dodatki do PZU Pod Dobrą Opieką (PZU Ochrona i Zdrowie)_Rozszerz ofertę ubezpieczenia Ulotka z dodatkami do produktów PZU Ochrona i Zdrowie oraz PZU Życie pod Ochroną, dzięki którym pracownicy, ich małżonkowie i partnerzy życiowi oraz dzieci otrzymają wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach życiowych. W ulotce mowa o dodatkach dziecięcych (wdrożonych 20 stycznia 2020), a więc: ciężkie choroby dziecka, uszczerbek na zdrowiu w wyniku NW i pobyt dziecka w szpitalu z powodu choroby lub NW oraz dodatkach dla małżonka lub partnera życiowego (wdrożone 20 lipca 2020), a więc: leczenie szpitalne, operacje chirurgiczne, trwały uszczerbek w wyniku NW i utrata sprawności w życiu codziennym.

Pobierz

  Zagadnienia prawne - PZU Ochrona i Zdrowie_022023 To obszerny przewodnik dla pracodawców po obsłudze ubezpieczenia PZU Ochrona i Zdrowie. Klient znajdzie tu takie informacje jak: zakres, korzyści i warunki ubezpieczenia, informacje prawne, podatkowe i księgowe oraz zagadnienia obsługowe.

PZU Życie pod Ochroną

Ulotki, katalogi

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/7162 Katalog dla agenta A4_PZU Życie pod Ochroną_202212_v17 Ten obszerny (20 stron) katalog zawiera kompleksowe informacje o ubezpieczeniu i pomoże Ci w trakcie pierwszej rozmowy z klientem – od przedstawienia statystyk, przez zakres aż po korzyści i informacje o Klubie PZU Pomoc w Życiu. Ulotka ma format A4.

Pobierz

PZU/4041 Ulotka210x230 dla pracodawcy_PZU Pod Dobrą Opieką (PZU Ochrona i Zdrowie)_Życie pod ochroną_Wspieraj Ulotka zawiera informacje o ubezpieczeniu – jego zakresie i korzyściach. Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z oferowanym produktem. Ulotka ma niestandardowy format, jest składana.

Pobierz

PZU/4034 UlotkaA4_nowe dodatki do PZU Pod Dobrą Opieką (PZU Ochrona i Zdrowie)_Rozszerz ofertę ubezpieczenia Ulotka z dodatkami do produktów PZU Ochrona i Zdrowie oraz PZU Życie pod Ochroną, dzięki którym pracownicy, ich małżonkowie i partnerzy życiowi oraz dzieci otrzymają wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach życiowych. W ulotce mowa o dodatkach dziecięcych (wdrożonych 20 stycznia 2020), a więc: ciężkie choroby dziecka, uszczerbek na zdrowiu w wyniku NW i pobyt dziecka w szpitalu z powodu choroby lub NW oraz dodatkach dla małżonka lub partnera życiowego (wdrożone 20 lipca 2020), a więc: leczenie szpitalne, operacje chirurgiczne, trwały uszczerbek w wyniku NW i utrata sprawności w życiu codziennym.

Pobierz

  Zagadnienia prawne - PZU Życie pod Ochroną To obszerny przewodnik dla pracodawców po obsłudze ubezpieczenia PZU Życie pod Ochroną. Klient znajdzie tu takie informacje jak: zakres, korzyści i warunki ubezpieczenia, informacje prawne, podatkowe i księgowe oraz zagadnienia obsługowe.

PZU Zdrowie pod Ochroną

Ulotki, katalogi

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/7163 Katalog dla agenta A4_PZU Zdrowie pod Ochroną_202402_v15 Ten obszerny (20 stron) katalog zawiera kompleksowe informacje o ubezpieczeniu i pomoże Ci w trakcie pierwszej rozmowy z klientem – od przedstawienia statystyk, przez zakres aż po korzyści i informacje o Klubie PZU Pomoc w Życiu. Ulotka ma format A4.

Pobierz

PZU/7164 Ulotka dla pracodawcy_PZU Zdrowie pod Ochroną_202402_v12 Ulotka zawiera informacje o ubezpieczeniu – jego zakresie i korzyściach. Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z oferowanym produktem. Ulotka ma niestandardowy format, jest składana.

Pobierz

  Zagadnienia prawne - PZU Zdrowie pod Ochroną To obszerny przewodnik dla pracodawców po obsłudze ubezpieczenia PZU Zdrowie pod Ochroną. Klient znajdzie tu takie informacje jak: zakres, korzyści i warunki ubezpieczenia, kwestie księgowe oraz zagadnienia obsługowe.

PZU Wsparcie w Życiu i Zdrowiu – Grupy otwarte

Ulotki

Ulotki

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/5458 UlotkaDL_PZU Wsparcie w Życiu i Zdrowiu_Ubezpiecz to, co masz najcenniejsze – życie i zdrowie_08.2021 Ulotka przedstawia zalety ubezpieczenia. Możesz ją zostawić klientowi, aby mógł zapoznać się z oferowanym produktem. Ulotka ma format składanej DL.

Ubezpieczenie lekowe​

Ulotki

Ulotki

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

UlotkaDL_Grupowe_Lekowe_Cztery pory Roku_Dziecinnie prosta recepta na udany rok_07122021 Sprzedaż PZU dla zdrowia to dobra okazja, by zainteresować klienta ubezpieczeniem lekowym. Wykorzystaj do tego ulotkę Cztery Pory Roku.

Pobierz

UlotkaDL_Grupowe_Lekowe zakres Antybiotyk_Recepta na tanie leki_07122021 Sprzedaż PZU dla zdrowia to dobra okazja, by zainteresować klienta ubezpieczeniem lekowym. Wykorzystaj do tego ulotkę Antybiotyk.

Ubezpieczenia zdrowotne OMS​

Ulotki

Ulotki

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/5635 UlotkaDL_OMS_PZU U Lekarza_04072023 Ulotka przedstawia produkt we wszystkich dostępnych wariantach i porównuje ich zakresy. Mówimy tu też o zaletach ubezpieczenia i sposobach umawiania wizyt. Ulotkę możesz zostawić klientowi, aby mógł zapoznać się z oferowanym produktem. Ulotka ma format składanej DL.

Argumentery

Argumentery

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/5634 Argumenter210x210_OMS_PZU U Lekarza_04072023 Argumenter pomoże Ci przedstawić klientowi produkt we wszystkich dostępnych wariantach i porównać ich zakresy. Prezentujemy tu również zalety produktu i informacje o sposobach umawiania wizyt. Ulotka ma format niestandardowy.

Broszury

Broszury

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

  Broszura_OMS_VIP_19092023 – dla pracodawcy Materiał dla pracodawcy, który kompleksowo mówi o ofercie zdrowotnej PZU – OMS, Medycyna Pracy, PZU W Aptece. Przedstawiamy też zalety ubezpieczenia i pokazujemy statystyki.

Plakaty

Plakaty

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

  Plakat_OMS_dla_firm_A3_30082023 Jeśli pracodawca zgodzi się, aby w zakładzie pracy (backoffice, czyli miejsce dostępne tylko dla pracowników firmy) powiesić plakat informujący o możliwości przystąpienia do opieki medycznej, to możesz skorzystać z gotowego wzoru plakatu. Jest to edytowalny pdf, więc najpierw uzupełnij w nim nazwę firmy, aktualną informację o dostępie do specjalistów oraz swoje dane kontaktowe. Następnie wydrukuj go w drukarni.

PZU Ochrona dla Rolników​

Oferty

Oferty

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

  UlotkaA4_OchronadlaRolników_Ubezpieczenie na życie dla rolników i ich rodzin_wariant I (40zł)_032022 Oferta prezentuje korzyści z ubezpieczenia PZU Ochrona dla Rolników, przedstawia ofertę u w wariancie 40 zł, informuje o karencjach oraz klubie PZU Pomoc w Życiu.

Pobierz

  UlotkaA4_OchronadlaRolników_Ubezpieczenie na życie dla rolników i ich rodzin_wariant II (70zł)_032022 Oferta prezentuje korzyści z ubezpieczenia PZU Ochrona dla Rolników, przedstawia ofertę u w wariancie 70 zł, informuje o karencjach oraz klubie PZU Pomoc w Życiu.

Pobierz

PZU/5650 UlotkaA4_OchronadlaRolników_Ubezpieczenie na życie dla rolników i ich rodzin_wariant III (100zł)_032022 Oferta prezentuje korzyści z ubezpieczenia PZU Ochrona dla Rolników, przedstawia ofertę u w wariancie 100 zł, informuje o karencjach oraz klubie PZU Pomoc w Życiu.

Pobierz

PZU/5651 UlotkaA4_OchronadlaRolników_Ubezpieczenie na życie dla rolników i ich rodzin_wariant IV (150zł)_032022 Oferta prezentuje korzyści z ubezpieczenia PZU Ochrona dla Rolników, przedstawia ofertę u w wariancie 150 zł, informuje o karencjach oraz klubie PZU Pomoc w Życiu.

Pobierz

PZU/5649 UlotkaA4_OchronadlaRolników_Ubezpieczenie na życie dla rolników i ich rodzin_zbiorcza_032022 Oferta prezentuje korzyści z ubezpieczenia PZU Ochrona dla Rolników, przedstawia ofertę u we wszystkich czterech wariantach , informuje o karencjach oraz klubie PZU Pomoc w Życiu.

 

Zamknij