PZU

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Potrzebujesz niestandardowego materiału marketingowego? Masz swój pomysł? Wypełnij formularz i opisz, czego i w jakim celu potrzebujesz. Spróbujemy Ci pomóc.

Wypełnij Formularz

Ubezpieczenia indywidualne


Ulotki

Ulotki do podstaw

Ulotki

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/5360 5360_UlotkaA4_Indywidualne_Gwarantowane Jutro_Spokojne dziś, bezpieczne jutro_05.2021 Ulotka informuje o cechach produktu, jego zaletach i o tym, jak działa indywidualne ubezpieczenie PZU Gwarantowane Jutro. Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5361 UlotkaA4_Indywidualne_Wsparcie Najbliższych_Ubezpieczeni czasu nie liczą_05.2021 Ulotka informuje o cechach produktu, jego zaletach i o tym, jak działa indywidualne ubezpieczenie PZU Wsparcie Najbliższych. Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5362 UlotkaA4_Indywidualne_Ochrona Każdego Dnia_Najlepsza strategia, by chronić swoich bliskich_05.2021 Ulotka informuje o cechach produktu, jego zaletach i o tym, jak działa indywidualne ubezpieczenie PZU Ochrona Każdego Dnia. Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5363 UlotkaA4_Indywidualne_Na Dobry Początek_Inwestycja w dorosłość to strzał w dzisiątkę_04.2021 Ulotka informuje o cechach produktu, jego zaletach i o tym, jak działa indywidualne ubezpieczenie PZU Na Dobry Początek. Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Ulotki do dodatków

Ulotki

Nr Cursor 

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/5374 UlotkaA4_Indywidualne_dodatki_Krótki przewodnik po ubezpieczeniach dodatkowych Zadbaj_05.2021 Ulotka hasłowo przedstawia całą ofertę dodatków do ubezpieczeń indywidualnych, wraz z informacją, dla kogo poza samym ubezpieczonym, Klient może kupić dodatek (małżonek/ partner/ dziecko). Ulotka pomoże zaprezentować klientowi całą gamę naszych ubezpieczeń indywidualnych. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5375 UlotkaA4_Indywidualne_dodatki_Krótki przewodnik po ubezpieczeniach dodatkowych Zadbaj_05.2021 Ulotka hasłowo przedstawia całą ofertę dodatków do ubezpieczeń indywidualnych, wraz z informacją, dla kogo poza samym ubezpieczonym, Klient może kupić dodatek (małżonek/ partner/ dziecko). Ulotka pomoże zaprezentować klientowi całą gamę naszych ubezpieczeń indywidualnych. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5990 UlotkaA4_Indywidualne_dodatki – Ciężkie Choroby CC_Masz jedno życie_062022 Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne na wypadek ciężkich chorób (CC). Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5991 UlotkaA4_Indywidualne_dodatki – Leczenie Szpitalne LS_Leczenie w szpitalu_062022 Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne na wypadek leczenia szpitalnego (LS). Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5366 UlotkaA4_Indywidualne_dodatki - Leczenie za granicą LZ_Specjalistyczne leczenie za granicą_05.2021 Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne leczenie za granicą (LZ). Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5367 UlotkaA4_Indywidualne_dodatki - Miesięczna Wypłata Świadczenia MS_Dodatkowa..._05.2021 Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne na życie z miesięczną wypłatą świadczenia (MS). Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5368 UlotkaA4_Indywidualne_dodatki - Nieszczęśliwy Wypadek NW_Bądź przygotowany..._05.2021 Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne na wypadek śmierci spowodowanej nieszczęśliwym wypadkiem (NW). Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5992 UlotkaA4_Indywidualne_dodatki - Operacje Chirurgiczne OP_Finansowy zastrzyk_062022 Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne na wypadek operacji chirurgicznych (OP). Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5993 UlotkaA4_Indywidualne_dodatki - Trwały Uszczerbek TU_Pomoc w razie_062022 Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne na wypadek uszczerbku na zdrowiu spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem (TU). Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5371 UlotkaA4_Indywidualne_dodatki - Utrata sprawności US_Zyskaj wsparcie_012023 Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne na wypadek utraty sprawności w życiu codziennym (US). Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5372 UlotkaA4_Indywidualne_dodatki - Wypadek Komunikacyjny WK_Ubezpieczenie na…_05.2021 Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne na wypadek śmierci spowodowanej wypadkiem komunikacyjnym (WK). Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5830 UlotkaA4_Indywidualne_dodatki - Złamanie kości ZK_Nie łam się_062022 Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne na wypadek złamania kości spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem (ZK). Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/5831 UlotkaA4_Indywidualne_dodatki - Następstwa Ciężkich Chorób UZ_Silne wsparcie_072022 Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne następstw ciężkich chorób (UZ). Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

- UlotkaA4_Indywidualne_dodatki – Opieka Medyczna OM_082022 Ulotka informuje o tym, jak działa i co można zyskać dzięki opiece medycznej w PZU (OM). Ulotka ma format A4.

Ulotki łączone

Ulotki

Nr Cursor 

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/6675 UlotkaDL_Indywidualne_Zabezpiecz siebie i swoja rodzinę_042023 Ulotka dotyczy ubezpieczeń: PZU Gwarantowane Jutro, PZU Wsparcie Najbliższych, PZU Ochrona Każdego Dnia, PZU Na Dobry Początek oraz wszystkich ubezpieczeniach dodatkowych, o które klient może rozszerzyć polisę. Celem jest przedstawienie kompleksowej oferty zabezpieczenia przyszłości naszego klienta i jego rodziny oraz zaprezentowanie rozwiązań dopasowanych do jego potrzeb. Ulotka ma format składanej DL.

Prezentacje

Prezentacja – ubezpieczenia indywidualne

Prezentacje

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

Prezentacja – ubezpieczenia indywidualne 072023 To rozbudowana prezentacja multimedialna, którą możesz wykorzystać podczas spotkania z klientem indywidualnym. Zawiera szczegółowe informacje o wszystkich ubezpieczeniach podstawowych oraz ubezpieczeniach dodatkowych.

Pobierz

Prezentacja – Dodatkowe ubezpieczenie Leczenie za granicą 082022 To prezentacja, którą możesz wykorzystać podczas spotkania z klientem indywidualnym. Zawiera informacje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie indywidualne leczenie za granica (LZ) oraz statystyki dotyczące chorób i leczenia.

Animacje

Animacje

Animacje

Nazwa materiału

Opis

Zobacz

Animacja – dodatkowe ubezpieczenie Leczenie za granicą (LZ) 052023 Link do animacji, do wysyłki e-mailem:
https://youtu.be/JkxRGyj-lOI

Zobacz

Animacja – Jedna polisa dla całej rodziny Animacja o tym, jak szerokie mamy możliwości ochrony życia i zdrowia ubezpieczonego i jego bliskich. Link do animacji, np. do wysyłki e-mailem:
https://www.youtube.com/watch?v=tWbcAoAq_Qg

Zobacz

Prezentacja interaktywna - Ubezpieczenia na życie, które chronią dzieci Interaktywna prezentacja, z której klient dowie się jak chronimy życie i zdrowie dzieci. Punktem wyjścia jest PZU Na Dobry Początek, a dalej rola ubezpieczeń dodatkowych – całość poparta ciekawymi liczbami i statystykami.

Ubezpieczenia grupowe


PZU P PLUS

Ulotki

Ulotki

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/5165 UlotkaA4_Grupowe_dodatki_Utrata Sprawności_Rozszerz ofertę ubezpieczenia grupowego w Twojej firmie Ulotka informuje o tym, jak działa dodatkowe ubezpieczenie grupowe na wypadek utraty sprawności w życiu codziennym. Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z produktem. Ulotka ma format A4, więc możesz wysłać ją klientowi również drogą mailową.

Pobierz

PZU/3878 UlotkaDL_Klub PZU Pomoc w Życiu_Dla każdego coś miłego To ulotka dla klienta. Prezentuje ona korzyści z posiadania Klubu PZU Pomoc w Życiu i informuje, jak on działa. Ulotka ma format składanej DL-ki.

Pobierz

PZU/3877 UlotkaA4_Grupowe_odprawa pośmiertna_Co warto wiedzieć o grupowych ubezpieczeniach na życie? Ulotka dotyczy odprawy pośmiertnej i zawiera informacje o głównych korzyściach z posiadania ubezpieczenia grupowego i warunkach zwolnienia z wypłaty odprawy pośmiertnej. Ulotka ma format A4.

Pobierz

PZU/3119 UlotkaDL_Grupowe_Dokumenty do Rozpatrzenia Roszczenia_Chcesz zgłosić szkodę? Sprawdź... To ulotka dla klienta. Znajdują się w niej wszystkie niezbędne informacje, które ułatwią klientowi przejście przez procedurę likwidacji. Ulotkę możesz wręczyć pracodawcy przy zakupie ubezpieczenia. Ulotka ma format składanej DL-ki.

Argumentery

Argumentery

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/5160 Argumenter210x210_Grupowe_Zadbaj o życie i zdrowie – swoje, pracowników i Waszych rodzin Argumenter to materiał dla Ciebie – do pracy z klientem podczas spotkania. Z pomocą argumentera możesz przedstawić klientowi zakres i zalety ubezpieczenia podstawowego oraz wszystkich dodatków (w tym ubezpieczenie OMS). Argumenter ma format niestandardowy, jest składany.

Pobierz

PZU/5161 BroszuraA4_Grupowe_PPlus i OMS_Atuty ubezpieczeń grupowych w PZU Życie To materiał dla Ciebie - do pracy z klientem podczas pierwszego spotkania. Z jego pomocą możesz przedstawić klientowi zalety ubezpieczeń grupowych i zdrowotnych w PZU, pokazać, czym wyróżniamy się na rynku. Ulotka ma formę broszury A4.

Pobierz

  Argumenter branżowy_Zapewniamy spokój zawodowo Materiał przydatny podczas pierwszego spotkania z pracodawcą. Pomoże Ci przedstawić zagrożenia zdrowotne, jakie niesie ze sobą praca w branży Twojego klienta (np. handel, transport, administracja, warsztaty samochodowe itp.), a więc rozbudzić potrzebę ubezpieczenia.

Prezentacje

Prezentacje

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

  Prezentacja: Ubezpieczenia grupowe – optymalna ochrona To krótka prezentacja multimedialna, którą możesz wykorzystać podczas spotkania z pracodawcą. Zawiera wyłącznie ogólne informacje o tym, czym jest ubezpieczenie i jakie korzyści płyną z niego dla pracodawcy i pracowników.

Plakaty

Plakaty

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

  Plakat do grupówki – płaci pracodawca: Zapewnij sobie i bliskim wsparcie Jeśli pracodawca zgodzi się, aby w zakładzie pracy (backoffice, czyli miejsce dostępne tylko dla pracowników firmy) powiesić plakat informujący o możliwości przystąpienia do grupowego ubezpieczenia ochronnego, to możesz skorzystać z gotowego wzoru plakatu. Wydrukuj go w drukarni w formacie B1 i uzupełnij o swoje dane. Dotyczy ubezpieczenia, ze które składkę opłaca pracodawca.

Pobierz

  Plakat do grupówki – płaci pracownik: Zapewnij sobie i bliskim wsparcie Jeśli pracodawca zgodzi się, aby w zakładzie pracy (backoffice, czyli miejsce dostępne tylko dla pracowników firmy) powiesić plakat informujący o możliwości przystąpienia do grupowego ubezpieczenia ochronnego, to możesz skorzystać z gotowego wzoru plakatu. Wydrukuj go w drukarni w formacie B1 i uzupełnij o swoje dane. Dotyczy ubezpieczenia, ze które składkę opłaca pracownik.

PZU Pod Dobrą Opieką

PZU Ochrona i Zdrowie

Ulotki, katalogi

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/4035 KatalogA4 dla agenta_PZU Pod Dobrą Opieką (PZU Ochrona i Zdrowie)_Ochrona i Zdrowie Ten obszerny (20 stron) katalog zawiera kompleksowe informacje o ubezpieczeniu i pomoże Ci w trakcie pierwszej rozmowy z klientem – od przedstawienia statystyk, przez zakres aż po korzyści i informacje o Klubie PZU Pomoc w Życiu. Materiał ma format A4.

Pobierz

PZU/5842 Prezenter dla agenta_PZU Pod Dobrą Opieką_Ochrona i Zdrowie_Zadbaj o najważniejszy kapitał_082022 Materiał zawiera kompleksowe informacje o produkcie. Dzięki niemu w przystępny sposób opowiesz klientowi o ubezpieczeniu – jego zakresie i zaletach. Za jego pomocą przedstawisz również statystyki i informacje o Klubie PZU Życie SA. Materiał ma format prezentera na spirali.

Pobierz

PZU/4036 Ulotka210x230 dla pracodawcy_PZU Pod Dobrą Opieką: PZU Ochrona i Zdrowie_Wspierając pracowników_082022 Ulotka zawiera informacje o ubezpieczeniu – jego zakresie i korzyściach. Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z oferowanym produktem. Ulotka ma niestandardowy format, jest składana.

Pobierz

PZU/4034 UlotkaA4_nowe dodatki do PZU Pod Dobrą Opieką (PZU Ochrona i Zdrowie)_Rozszerz ofertę ubezpieczenia Ulotka z dodatkami do produktów PZU Ochrona i Zdrowie oraz PZU Życie pod Ochroną, dzięki którym pracownicy, ich małżonkowie i partnerzy życiowi oraz dzieci otrzymają wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach życiowych. W ulotce mowa o dodatkach dziecięcych (wdrożonych 20 stycznia 2020), a więc: ciężkie choroby dziecka, uszczerbek na zdrowiu w wyniku NW i pobyt dziecka w szpitalu z powodu choroby lub NW oraz dodatkach dla małżonka lub partnera życiowego (wdrożone 20 lipca 2020), a więc: leczenie szpitalne, operacje chirurgiczne, trwały uszczerbek w wyniku NW i utrata sprawności w życiu codziennym.

Pobierz

  Zagadnienia prawne - PZU Ochrona i Zdrowie_022023 To obszerny przewodnik dla pracodawców po obsłudze ubezpieczenia PZU Ochrona i Zdrowie. Klient znajdzie tu takie informacje jak: zakres, korzyści i warunki ubezpieczenia, informacje prawne, podatkowe i księgowe oraz zagadnienia obsługowe.

PZU Życie pod Ochroną

Ulotki, katalogi

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/4040 KatalogA4 dla agenta_PZU Pod Dobrą Opieką (PZU Ochrona i Zdrowie)_Życie pod Ochroną_122022 Ten obszerny (20 stron) katalog zawiera kompleksowe informacje o ubezpieczeniu i pomoże Ci w trakcie pierwszej rozmowy z klientem – od przedstawienia statystyk, przez zakres aż po korzyści i informacje o Klubie PZU Pomoc w Życiu. Ulotka ma format A4.

Pobierz

PZU/4041 Ulotka210x230 dla pracodawcy_PZU Pod Dobrą Opieką (PZU Ochrona i Zdrowie)_Życie pod ochroną_Wspieraj Ulotka zawiera informacje o ubezpieczeniu – jego zakresie i korzyściach. Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z oferowanym produktem. Ulotka ma niestandardowy format, jest składana.

Pobierz

PZU/4034 UlotkaA4_nowe dodatki do PZU Pod Dobrą Opieką (PZU Ochrona i Zdrowie)_Rozszerz ofertę ubezpieczenia Ulotka z dodatkami do produktów PZU Ochrona i Zdrowie oraz PZU Życie pod Ochroną, dzięki którym pracownicy, ich małżonkowie i partnerzy życiowi oraz dzieci otrzymają wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach życiowych. W ulotce mowa o dodatkach dziecięcych (wdrożonych 20 stycznia 2020), a więc: ciężkie choroby dziecka, uszczerbek na zdrowiu w wyniku NW i pobyt dziecka w szpitalu z powodu choroby lub NW oraz dodatkach dla małżonka lub partnera życiowego (wdrożone 20 lipca 2020), a więc: leczenie szpitalne, operacje chirurgiczne, trwały uszczerbek w wyniku NW i utrata sprawności w życiu codziennym.

Pobierz

  Zagadnienia prawne - PZU Życie pod Ochroną To obszerny przewodnik dla pracodawców po obsłudze ubezpieczenia PZU Życie pod Ochroną. Klient znajdzie tu takie informacje jak: zakres, korzyści i warunki ubezpieczenia, informacje prawne, podatkowe i księgowe oraz zagadnienia obsługowe.

PZU Zdrowie pod Ochroną

Ulotki, katalogi

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/4038 KatalogA4 dla agenta_PZU Pod Dobrą Opieką (PZU Ochrona i Zdrowie)_Zdrowie pod Ochroną Ten obszerny (20 stron) katalog zawiera kompleksowe informacje o ubezpieczeniu i pomoże Ci w trakcie pierwszej rozmowy z klientem – od przedstawienia statystyk, przez zakres aż po korzyści i informacje o Klubie PZU Pomoc w Życiu. Ulotka ma format A4.

Pobierz

PZU/4039 Ulotka210x230 dla pracodawcy_PZU Pod Dobrą Opieką (PZU Ochrona i Zdrowie)_Zdrowie pod Ochroną_102022 Ulotka zawiera informacje o ubezpieczeniu – jego zakresie i korzyściach. Możesz zostawić ją klientowi, aby mógł zapoznać się z oferowanym produktem. Ulotka ma niestandardowy format, jest składana.

Pobierz

  Zagadnienia prawne - PZU Zdrowie pod Ochroną To obszerny przewodnik dla pracodawców po obsłudze ubezpieczenia PZU Zdrowie pod Ochroną. Klient znajdzie tu takie informacje jak: zakres, korzyści i warunki ubezpieczenia, kwestie księgowe oraz zagadnienia obsługowe.

Oferty POiZ w języku angielskim i ukraińskim

Oferty

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

  Oferta POiZ dla pracodawcy – j. angielski Oferta POiZ dla pracodawcy z systemu Dingo przetłumaczona na j. angielski

Pobierz

  Oferta POiZ dla pracownika – j. angielski Oferta POiZ dla pracownika z systemu Dingo przetłumaczona na j. angielski

Pobierz

  Oferta POiZ dla pracodawcy – j. ukraiński Oferta POiZ dla pracodawcy z systemu Dingo przetłumaczona na j. ukraiński

Pobierz

  Oferta POiZ dla pracownika – j. ukraiński Oferta POiZ dla pracownika z systemu Dingo przetłumaczona na j. ukraiński

PZU Wsparcie w Życiu i Zdrowiu – Grupy otwarte

Ulotki

Ulotki

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/5458 UlotkaDL_PZU Wsparcie w Życiu i Zdrowiu_Ubezpiecz to, co masz najcenniejsze – życie i zdrowie_08.2021 Ulotka przedstawia zalety ubezpieczenia. Możesz ją zostawić klientowi, aby mógł zapoznać się z oferowanym produktem. Ulotka ma format składanej DL.

Ubezpieczenie lekowe​

Ulotki

Ulotki

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/3124 UlotkaDL_Grupowe_Lekowe_Cztery pory Roku_Dziecinnie prosta recepta na udany rok Sprzedaż PZU dla zdrowia to dobra okazja, by zainteresować klienta ubezpieczeniem lekowym. Wykorzystaj do tego ulotkę Cztery Pory Roku. Ulotka ma format składanej DL.

Pobierz

PZU/3125 UlotkaDL_Grupowe_Lekowe zakres Antybiotyk_Recepta na tańsze leki Sprzedaż PZU dla zdrowia to dobra okazja, by zainteresować klienta ubezpieczeniem lekowym. Wykorzystaj do tego ulotkę Antybiotyk. Ulotka ma format składanej DL.

Ubezpieczenia zdrowotne OMS​

Ulotki

Ulotki

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/5635 UlotkaDL_OMS_PZU U Lekarza_022022 Ulotka przedstawia produkt we wszystkich dostępnych wariantach i porównuje ich zakresy. Mówimy tu też o zaletach ubezpieczenia i sposobach umawiania wizyt. Ulotkę możesz zostawić klientowi, aby mógł zapoznać się z oferowanym produktem. Ulotka ma format składanej DL.

Pobierz

  Ulotka – Telekonsultacje medyczne Ulotka informuje o dodatkowej usłudze medycznej dla obecnych klientów ubezpieczeń PZU dla zdrowia i Zdrowy Biznes. Klient dowie się z niej o zaletach telekonsultacji medycznych i znajdzie informację o tym, jak działa ta usługa. Ulotka ma format A4.

Argumentery

Argumentery

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

PZU/5634 Argumenter210x210_OMS_PZU U Lekarza_022022 Argumenter pomoże Ci przedstawić klientowi produkt we wszystkich dostępnych wariantach i porównać ich zakresy. Prezentujemy tu również zalety produktu i informacje o sposobach umawiania wizyt. Ulotka ma format niestandardowy.

Broszury

Broszury

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

  Broszura dla pracodawcy – PZU Zdrowie Materiał dla pracodawcy., który kompleksowo mówi o ofercie zdrowotnej PZU – OMS, Medycyna Pracy, PZU W Aptece. Przedstawiamy też zalety ubezpieczenia i pokazujemy statystyki.

Prezentacje

Ulotki

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

  Prezentacja – Opieka Medyczna To obszerna prezentacja multimedialna, którą możesz wykorzystać podczas spotkania z pracodawcą. Zawiera szczegółowe informacje o ubezpieczeniu oraz korzyści, statystyki itp.

Plakaty

Plakaty

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

  Plakat OMS dla firm Jeśli pracodawca zgodzi się, aby w zakładzie pracy (backoffice, czyli miejsce dostępne tylko dla pracowników firmy) powiesić plakat informujący o możliwości przystąpienia do opieki medycznej, to możesz skorzystać z gotowego wzoru plakatu. Jest to edytowalny pdf, więc najpierw uzupełnij w nim nazwę firmy, aktualną informację o dostępie do specjalistów oraz swoje dane kontaktowe. Następnie wydrukuj go w drukarni.

Oferty w języku angielskim i ukraińskim

Oferty

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

  Ofertówka do produktów zdrowotnych – do edycji To oferta OMS i PZU W Aptece, z propozycją cenową. Przygotowaliśmy ją w formacie Word, abyś mógł samodzielnie ją edytować.

Pobierz

  Oferta OMS – język angielski Oferta OMS z Dingo przetłumaczona na język angielski.

Pobierz

  Oferta OMS – język ukraiński Oferta OMS z Dingo przetłumaczona na język ukraiński.

PZU Ochrona dla Rolników​

Oferty

Oferty

Nr Cursor

Nazwa materiału

Opis

Pobierz

  UlotkaA4_OchronadlaRolników_Ubezpieczenie na życie dla rolników i ich rodzin_wariant I (40zł)_032022 Oferta prezentuje korzyści z ubezpieczenia PZU Ochrona dla Rolników, przedstawia ofertę u w wariancie 40 zł, informuje o karencjach oraz klubie PZU Pomoc w Życiu.

Pobierz

  UlotkaA4_OchronadlaRolników_Ubezpieczenie na życie dla rolników i ich rodzin_wariant II (70zł)_032022 Oferta prezentuje korzyści z ubezpieczenia PZU Ochrona dla Rolników, przedstawia ofertę u w wariancie 70 zł, informuje o karencjach oraz klubie PZU Pomoc w Życiu.

Pobierz

PZU/5650 UlotkaA4_OchronadlaRolników_Ubezpieczenie na życie dla rolników i ich rodzin_wariant III (100zł)_032022 Oferta prezentuje korzyści z ubezpieczenia PZU Ochrona dla Rolników, przedstawia ofertę u w wariancie 100 zł, informuje o karencjach oraz klubie PZU Pomoc w Życiu.

Pobierz

PZU/5651 UlotkaA4_OchronadlaRolników_Ubezpieczenie na życie dla rolników i ich rodzin_wariant IV (150zł)_032022 Oferta prezentuje korzyści z ubezpieczenia PZU Ochrona dla Rolników, przedstawia ofertę u w wariancie 150 zł, informuje o karencjach oraz klubie PZU Pomoc w Życiu.

Pobierz

PZU/5649 UlotkaA4_OchronadlaRolników_Ubezpieczenie na życie dla rolników i ich rodzin_zbiorcza_032022 Oferta prezentuje korzyści z ubezpieczenia PZU Ochrona dla Rolników, przedstawia ofertę u we wszystkich czterech wariantach , informuje o karencjach oraz klubie PZU Pomoc w Życiu.

Animacje

Animacje okolicznościowe

Animacje

Nazwa materiału

Opis

Zobacz

Animacja – Wielkanoc Życzenia świąteczne

Zobacz

Animacja – mojePZU Portal pełen korzyści: szybki i wygodny dostęp do wszystkich ubezpieczeń i dodatkowych usług.

 

Zamknij