Cenimy ludzi z inicjatywą i pomysłem na siebie.

 

Pracowników, którzy nie boją się wyzwań i projektów dużej skali.
W zamian oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjne benefity.
Pamiętamy też, jak ważne jest zachowanie właściwych proporcji
pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

 

PZU to nie tylko ubezpieczenia!

PZU to nie tylko ubezpieczenia! Tak duża organizacja poszukuje specjalistów z każdej dziedziny, m.in.: Programistów, Analityków, Ekspertów ds. projektów, Specjalistów ds. obsługi klienta, Likwidatorów szkód, Agentów ubezpieczeniowych oraz wiele innych.

Jeżeli interesuje Cię ekonomia, zarządzanie, finanse czy IT – sprawdzaj na bieżąco nasze oferty!

 

Skala działania PZU sprawia, że realizujemy duże i ciekawe projekty.Podejmujemy się ambitnych inicjatyw w obszarze ubezpieczeń, inwestycji i zdrowia. Budujemy też rentowną pozycję w segmencie bankowym. Gotowe rozwiązania z zagranicznej centrali? My kreujemy je sami!

W PZU masz realny wpływ na biznes. To wyzwanie i odpowiedzialność, dlatego mocno inwestujemy w rozwój pracowników. W 2016 roku osoby zatrudnione w PZU SA i PZU Życie SA skorzystały średnio z 27 godzin szkoleń stacjonarnych!

PZU to nie tylko ubezpieczenia!

 

PZU to nie tylko ubezpieczenia!

Praca w PZU to nie tylko satysfakcja, ale również atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet dodatkowych benefitów. Oprócz kwartalnych premii oraz ubezpieczenia medycznego i lekowego są to m.in. świadczenia rekreacyjno-sportowe, kulturalno-oświatowe i wypoczynkowe oraz wyjątkowy Pracowniczy Program Emerytalny, dzięki któremu otrzymujesz dodatkowe 7% wynagrodzenia co miesiąc.

 

W życiu należy zachować harmonię. Cenimy sumiennych i zaangażowanych pracowników, ale szanujemy ich prywatność i czas wolny. Rodzina, pasje i odpoczynek pomagają odzyskać energię po intensywnym dniu w pracy. Pracując w PZU, będziesz mieć czas na wszystko, co dla Ciebie ważne.

PZU to nie tylko ubezpieczenia!

 

  

Dołącz do nas i twórz z nami #nowePZU.

 

   

Sprawd� aktualne oferty pracy

   


 

           

 

 

 

 

 

PZU. Przyciągamy najlepszych.