09 maja 2023

Zostań akademickim Ambasadorem PZU

Rusza kolejna edycja Programu Ambasador PZU dla studentów. Dla aktywnych, młodych ludzi to szansa na poznanie Grupy PZU oraz zdobycie wartościowego doświadczenia. Akademiccy ambasadorzy PZU będą reprezentować firmę jako atrakcyjnego pracodawcę oraz współorganizować ciekawe projekty na swoich uczelniach. Prześlij swoje zgłoszenie do 7 czerwca i zostań akademickim ambasadorem PZU.

- Program Ambasador PZU to jeden z projektów rozwojowych, które oferujemy studentom. Ambasadorzy to młodzi, ambitni ludzie, którzy poznają funkcjonowanie dużej organizacji, realizują ogólnopolskie projekty, a przy tym dzielą się wiedzą i perspektywą młodego pokolenia z ekspertami PZU. Nasi ambasadorzy co roku zaskakują nas swoją kreatywnością i efektywnością działań. Są obecni w wielu organizacjach studenckich, kołach naukowych, czy stowarzyszeniach, dzięki temu skutecznie budują pozytywny wizerunek PZU i promują nasze inicjatywy w środowisku akademickim – mówi Anna Gaertig, kierownik zespołu Rekrutacji i Marki Pracodawcy.

Na ambasadorów czeka wiele benefitów, np. szkolenia rozwojowe, skrócony proces rekrutacji do programu praktyk i staży, szansa na rozbudowanie sieci kontaktów biznesowych czy wsparcie zespołu Rekrutacji i Marki Pracodawcy w realizacji studenckich projektów. Dodatkowo cieszy nas fakt, że każdego roku program spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród studentów.

Ambasadorzy PZU rozpoczną współpracę na rok akademicki 2023/2024 już we wrześniu. Do udziału w programie PZU zaprasza studentów od I do IV roku studiów kierunków ekonomicznych i IT z 10 miast Polski: Gdańska, Krakowa, Katowic, Lublina, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Torunia, Warszawy i Wrocławia. Zgłoszenia można wysyłać do 7 czerwca.

Program Ambasador PZU jest częścią projektu PZU Student Talent, w ramach którego realizujemy również cykl warsztatów Dni Otwartego Biznesu oraz ogólnopolski program praktyk i staży.

Więcej informacji i formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie internetowej: www.pzu.pl/ambasador

Zamknij