Ubezpieczenia: Pożyczek Ekspresowych PEX; budynków lub lokali mieszkalnych; na życie dla pożyczkobiorców pożyczek ekspresowych (PEX)

Ubezpieczenia dla klientów indywidualnych Banku Pekao

Masz Pożyczkę Ekspresową (PEX)? Pomożemy Ci m.in. w przypadku utraty pracy, poważnej choroby czy pobytu w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub wskazanym przez Ciebie osobom wypłacimy pieniądze w razie Twojej śmierci. Jeśli jesteś klientem Pekao, możesz także w banku ubezpieczyć swój dom lub mieszkanie.

Dla kogo

Ubezpieczenia dla:

  • klientów indywidualnych, którzy w oddziałach Banku Pekao S.A. lub za pośrednictwem strony internetowej Pekao24 zawierają umowę Pożyczki Ekspresowej (PEX) – ubezpieczenie Pożyczek Ekspresowych PEX,  ubezpieczenie na życie dla pożyczkobiorców pożyczek ekspresowych (PEX),
  • klientów indywidualnych banku – ubezpieczenie budynków lub lokali mieszkalnych.

Co możesz zyskać

Nasze ubezpieczenia dają Ci spokój, bo wiesz, że w razie niespodziewanych problemów możemy Ci pomóc.

Ubezpieczenie Pożyczek Ekspresowych PEX

Wypłacimy pieniądze*, jeśli np.:

  • z powodu nieszczęśliwego wypadku będziesz w szpitalu nieprzerwanie co najmniej 4 dni – wypłacimy Ci świadczenie miesięczne do wysokości 8 300 zł,
  • poważnie zachorujesz (na niewydolność nerek, nowotwór złośliwy, zawał, udar, przewlekłe zapalenie wątroby) – wypłacimy Ci kwotę w wysokości 50% sumy pożyczki, jakiej udzielił Ci bank,
  • stracisz pracę i będziesz osobą bezrobotną przez co najmniej 30 dni – będziemy wypłacać Ci miesięczne świadczenie (nie więcej niż 8 300 zł i nie więcej niż 12 wypłat),

*W przypadku umowy pożyczki, w której stroną jest kilku pożyczkobiorców i dwóch z nich zawarło odrębne umowy ubezpieczenia, sumy ubezpieczenia oraz limity świadczeń dla każdego ubezpieczonego ustala się w wysokości 50 % sum ubezpieczenia i limitów świadczeń określonych w OWU. Zasady tej nie stosuje się do usług assistance.

Ubezpieczenie występuje w dwóch wariantach. Różnią się one zakresem wsparcia.

Zobacz, co możesz zyskać w każdym z wariantów

Ubezpieczenie na życie dla pożyczkobiorców pożyczek ekspresowych (PEX)

  • Wskazanym przez Ciebie osobom wypłacimy pieniądze w razie Twojej śmierci. 

Ubezpieczenie budynków lub lokali mieszkalnych

Wypłacimy pieniądze, jeśli np.:

  • Twój dom zniszczy powódź, huragan, ogień lub inne tzw. zdarzenie losowe,
  • złodzieje włamią się do domu i wyniosą np. komputer,
  • w czasie burzy uszkodzony zostanie sterownik w piecu centralnego ogrzewania,
  • podczas gaszenia pożaru straż pożarna wyważy drzwi do Twojego domu.

Możesz ubezpieczyć: dom, mieszkanie, dom w budowie, garaż, budowle (np. ogrodzenie, altanę ogrodową) oraz stałe elementy: drzwi, okna, podłogi, instalacje, meble kuchenne w stałej zabudowie i inne.

Dowiedz się więcej

Ochrona ubezpieczeniowa – wyłączenia i ograniczenia

W niektórych sytuacjach nie będzie ochrony ubezpieczeniowej lub ją ograniczymy. O takich sytuacjach mówimy, że są to ograniczenia lub wyłączenia ochrony ubezpieczeniowej. Ich listę znajdziesz w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Informacja prawna

Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności PZU SA, znajdziesz w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczenia zamieszczonych w sekcji Dokumenty do pobrania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij