Ubezpieczenie assistance Energia+ Fachowiec

Ubezpieczenia dla klientów indywidualnych Enei

Ubezpieczenia assistance w cenie prądu. Usługi fachowców: elektryka, technika urządzeń gazowych i grzewczych, dla indywidualnych odbiorców prądu. 

Dla kogo

Ubezpieczenia dla klientów indywidualnych Enei.

Kiedy możemy Ci pomóc

Zobacz, w jakich przykładowych sytuacjach możemy zorganizować usługę specjalisty. 

Awaria instalacji elektrycznej

Jeśli z powodu nagłego braku prądu dojdzie do awarii instalacji elektrycznej w Twoim domu, zorganizujemy wizytę elektryka. Pokryjemy koszty jego dojazdu oraz robocizny.

Awaria pieca grzewczego

Jeśli  dojdzie do awarii pieca centralnego ogrzewania w Twoim domu, zorganizujemy wizytę technika urządzeń gazowych i grzewczych. Pokryjemy koszty jego dojazdu oraz robocizny.

Dodatkowo możesz skorzystać z:

  • bezpłatnych usług informacyjnych (np. o kursach walut), usług typu concierge (np. zakup biletów, dowóz benzyny) i usług specjalistów (np. informatyka),
  • pakietu zniżek i upustów na usługi i towary u wybranych partnerów,
  • zakupu towarów i usług w specjalnej cenie, w limitowanej ilości, z dodatkowym profitem oraz na specjalnych warunkach. 

Ochrona ubezpieczeniowa – wyłączenia i ograniczenia

W niektórych sytuacjach nie będzie ochrony ubezpieczeniowej lub ją ograniczymy. O takich sytuacjach mówimy, że są to ograniczenia lub wyłączenia ochrony ubezpieczeniowej. Ich listę znajdziesz w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Informacja prawna

Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności PZU SA, znajdziesz w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczenia zamieszczonych w sekcji Dokumenty do pobrania.

Zamknij