Ubezpieczenia urządzeń dla klientów morele.net

Ubezpieczenia dla klientów morele.net

Kupujesz na www.morele.net telewizor, lodówkę? Warto je od razu ubezpieczyć. Dzięki temu będziemy mogli pomóc Ci w razie awarii, wymienić sprzęt na nowy lub wypłacić odszkodowanie.

Dla kogo

Ubezpieczenia dla klientów morele.net.

Co możesz zyskać

Przygotowaliśmy dla Ciebie ubezpieczenie urządzeń. Ubezpieczenie możesz kupić tylko w momencie zakupu sprzętu na morele.net.

Ubezpieczenie urządzeń

  • Ochroną obejmujemy sprzęt komputerowy oraz urządzenia do domu, których wartość jednostkowa nie przekracza  20 000 zł. dla urządzeń RTV/AGD oraz 25 000 zł dla sprzętu komputerowego. W przypadku urządzeń RTV/AGD  Są to:
    • urządzenia elektroniczne (np. telewizory, odtwarzacze, kamery),
    • sprzęt gospodarstwa domowego (np. lodówki, pralki, zmywarki).
  • Pomożemy Ci również np. w razie awarii sprzętu po gwarancji, uszkodzenia, zniszczenia, zalania, dewastacji czy utraty w wyniku rabunku lub kradzieży z włamaniem.

Dowiedz się więcej

Ochrona ubezpieczeniowa – wyłączenia i ograniczenia

W niektórych sytuacjach nie będzie ochrony ubezpieczeniowej lub ją ograniczymy. O takich sytuacjach mówimy, że są to ograniczenia lub wyłączenia ochrony ubezpieczeniowej. Ich listę znajdziesz w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Informacja prawna

Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności PZU SA, znajdziesz w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczenia zamieszczonych w sekcji Dokumenty do pobrania.

Zamknij