Ubezpieczenie podróżne do kart kredytowych Pekao Visa Infinite

Grupowe ubezpieczenie podróżne dla posiadaczy i użytkowników kart kredytowych Pekao Visa Infinite

Jesteś posiadaczem lub użytkownikiem karty kredytowej Pekao Visa Infinite? Zorganizujemy pomoc i pokryjemy koszty tej pomocy  w związku z Twoją podróżą zagraniczną odbywaną na całym świecie.

Dla kogo

Z ubezpieczenia może skorzystać posiadacz lub użytkownik karty kredytowej Pekao Visa Infinite.

Dodatkowo ubezpieczeniem objęte są osoby, które podróżują razem z posiadaczem lub użytkownikiem: jego małżonka, małżonek, partner życiowy, jego dzieci, które nie ukończyły 25. roku życia i pozostają na jego utrzymaniu.

Co możesz zyskać

Otrzymasz pomoc dotyczącą Twojej podróży zagranicznej, w przypadku gdy nieprzewidziane  zdarzenia uniemożliwią Ci udanie się w tę podróż lub zakłócą tę podróż.

Ubezpieczenie dla posiadaczy kart kredytowych Pekao VISA Infinite

Pomożemy Ci, jeśli np.:

  • w trakcie podróży przydarzy Ci się nieszczęśliwy wypadek i będziesz musiał skorzystać z opieki medycznej;
  • Twój sprzęt sportowy zostanie skradziony i będziesz chciał wynająć sprzęt zastępczy;
  • Twój bagaż zostanie dostarczony z opóźnieniem i będzie musiał zakupić artykuły pierwszej potrzeby;

Pełne definicje i szczegóły ubezpieczenia znajdziesz w ogólnych warunkach grupowego ubezpieczenia podróżnego dla posiadaczy i użytkowników kart kredytowych Pekao Visa Infinite.

Ochrona ubezpieczeniowa – wyłączenia i ograniczenia

W niektórych sytuacjach nie będzie ochrony ubezpieczeniowej lub ją ograniczymy. O takich sytuacjach mówimy, że są to ograniczenia lub wyłączenia ochrony ubezpieczeniowej. Ich listę znajdziesz w ogólnych warunkach grupowego ubezpieczenia podróżnego dla posiadaczy i użytkowników kart kredytowych Pekao Visa Infinite.

Informacja prawna

Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności PZU SA, znajdziesz w aktualnych ogólnych warunkach grupowego ubezpieczenia zamieszczonych w sekcji Dokumenty do pobrania.