Potrzeby klientów łapiemy w lot

To, co cenimy sobie naprawdę wysoko, to bezpieczeństwo naszych klientów. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, że warto z niej skorzystać.

Więcej niż Ochrona

Chronimy nie tylko Twoje tu i teraz, ale także przyszłość Twoją i Twoich najbliższych. Dzięki indywidualnej polisie na życie zapewniamy Ci pomoc w razie wypadku lub ciężkiej choroby oraz gwarantujemy wypłatę ustalonej sumy na koniec umowy lub gdy Cię zabraknie.
Więcej

Zdrowy Biznes

Zdrowie to najcenniejsza wartość, zwłaszcza jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie możesz pozwolić sobie na chorobę. Wybierz ubezpieczenie, dzięki któremu zapewnimy Tobie i Twoim bliskim dostęp do prywatnej służby zdrowia.
Więcej

IKZE – długofalowe oszczędzanie z ulgą podatkową

Dobrowolny Fundusz Emerytalny (DFE PZU) prowadzi indywidualne konta zabezpieczenia emerytalnego (IKZE). Oszczędzanie w DFE PZU jest formą inwestowania na przyszłą emeryturę i pozwala uzyskać bieżące korzyści podatkowe.
Więcej

Mój Biznes

O to, co ważne, warto odpowiednio zadbać. Wybierz grupowe ubezpieczenie na życie dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i pozwól nam zadbać o to, co ważne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Zapewniamy wsparcie w razie wypadku i innych nieprzewidzianych zdarzeń, takich jak choroba, pobyt w szpitalu czy utrata bliskiej osoby.
Więcej

PZU Dom

Dom lub mieszkanie to jeden z najważniejszych elementów Twojego dorobku i przede wszystkim centrum życia Twojej rodziny. Pozwól nam zadbać nie tylko o miejsce, w którym mieszkasz, ale także o zdrowie i spokój Twoje oraz najbliższych Ci osób.
Więcej

PZU Sejf+ z Ochroną Kapitału

Bezpieczeństwo inwestycji jest dla nas równie ważne, jak dla naszych klientów. Dlatego proponujemy Ci idealne rozwiązanie. Połączenie funduszu inwestycyjnego z ubezpieczeniem ryzyka straty finansowej da Ci pewność, że inwestujesz bez ryzyka utraty pieniędzy po spełnianiu warunków określonych w programie PZU Sejf+ z Ochroną Kapitału. Aby poznać szczegóły zapraszamy do Oddziałów PZU.
Więcej

PZU Auto

Nieustannie dbasz o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, ale w czasie podróży może dojść do nieprzewidzianych zdarzeń. Chętnie ubezpieczymy Twoje pojazdy i zapewnimy Ci wsparcie w wielu trudnych sytuacjach na drodze lub po wypadku.
Więcej

Ubezpieczenie NNW

To nasze dedykowane ubezpieczenie dla pilotów i personelu pokładowego. W razie wypadku ubezpieczeniowego lub choroby otrzymasz dodatek do wynagrodzenia, który pozwoli Ci zachować stabilność finansową mimo czasowej niezdolności do pracy.
Więcej

Start w Dorosłość

Wiemy, że spokojna przyszłość Twojego dziecka to dla Ciebie priorytet. Możemy pomóc Ci zgromadzić środki na realizację planów i marzeń Twojej pociechy, gdy już dorośnie. Możesz także wybrać opcję wypłaty renty dla Twojego dziecka, gdyby Cię zabrakło.
Więcej

Zamknij