Ubezpieczenie Wojażer – PZU Pomoc w Podróży – PKO BP Finat

Ubezpieczenie podróżne dla klientów indywidualnych PKO BP Finat

Ochrona podczas wyjazdu turystycznego lub sportowego. Działa w Polsce, w Europie i na świecie. Otrzymasz od nas pomoc, jeśli w czasie podróży zachorujesz lub przydarzy Ci się nieszczęśliwy wypadek.

Dla kogo

Ubezpieczenie dla klientów indywidualnych PKO BP Finat.

Co możesz zyskać

Chronimy Cię od wyjścia z domu do momentu powrotu z podróży. Zobacz przykłady wsparcia, jakie możemy Ci zaoferować.

Leczenie

Zorganizujemy i opłacimy pobyt i leczenie w szpitalu, wizyty u lekarza (także stomatologa), badania, operacje lub zabiegi ambulatoryjne.

Transport

Zapewniamy transport (także medyczny) z miejsca wypadku do lekarza lub szpitala. Organizujemy również transport zwłok do miejsca pochówku w Polsce.

Wsparcie po powrocie do domu

Zapewnimy Ci pomoc lekarza, psychologa lub rehabilitanta, a także pomoc domową.

Pomoc tłumacza

Zapewnimy Ci pomoc tłumacza jeśli popadłeś w konflikt z wymiarem sprawiedliwości w kraju, w którym przebywasz.

Zwrot kosztów leczenia

Zwrócimy Ci pieniądze, które wydasz np. na leki (przepisane przez lekarza podczas Twojego wyjazdu) czy naprawę lub zakup sprzętu ortopedycznego albo okularów korekcyjnych.

Ochrona ubezpieczeniowa – wyłączenia i ograniczenia

W niektórych sytuacjach nie będzie ochrony ubezpieczeniowej lub ją ograniczymy. O takich sytuacjach mówimy, że są to ograniczenia lub wyłączenia ochrony ubezpieczeniowej. Ich listę znajdziesz w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Informacja prawna

Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności PZU SA, znajdziesz w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczenia zamieszczonych w sekcji Dokumenty do pobrania.

Zamknij