Ubezpieczenie PZU Pakiet Podróżny – Biznes

Ubezpieczenia dla klientów firmowych Banku Pekao

Ochrona dla osób, które korzystają z firmowych i służbowych kart płatniczych. Pomoc w razie niespodziewanych sytuacji podczas podróży zagranicznych. Zapewnimy opiekę medyczną np. w razie nagłej choroby. Wypłacimy pieniądze m.in. po nieszczęśliwym wypadku.

Dla kogo

Ubezpieczenie dla klientów firmowych Banku Pekao, którzy korzystają z biznesowych i służbowych kart płatniczych. Naszą ochroną obejmujemy także osoby, które towarzyszą im podczas podróży zagranicznych.

Kiedy możemy Ci pomóc

Zobacz, w jakich przykładowych sytuacjach możemy Ci pomóc.

Nieszczęśliwy wypadek lub nagła choroba

Jeśli zdarzy Ci się nieszczęśliwy wypadek lub nagle zachorujesz, zorganizujemy i opłacimy pomoc medyczną. Jeżeli ucierpisz wskutek nieszczęśliwego wypadku, wypłacimy Ci odszkodowanie. W razie Twojej śmierci pieniądze dostaną Twoi bliscy.

Spowodowanie wypadku

Jeśli wyrządzisz szkodę innej osobie (i będziesz musiał zrekompensować stratę), my wypłacimy jej odszkodowanie.

Utrata lub opóźnienie dostarczenia bagażu

Jeśli stracisz bagaż w wyniku m.in. ognia, huraganu, eksplozji, kradzieży z włamaniem czy rozboju, wypłacimy Ci odszkodowanie. Jeśli przewoźnik spóźni się z dostarczeniem bagażu, zwrócimy Ci pieniądze za zakup odzieży czy środków higieny osobistej.

Opóźnienie lotu

Jeśli Twój lot zostanie odwołany albo się opóźni, zwrócimy Ci pieniądze m.in. za posiłki, zakwaterowanie w hotelu czy transport z lotniska i na lotnisko (w przypadku gdy przewoźnik tego nie zapewni).

Utrata dokumentów

Jeśli podczas podróży zagranicznej np. stracisz dokumenty, spowodujesz wypadek komunikacyjny czy ze względu na stan zdrowia będziesz musiał wracać do Polski, zorganizujemy dla Ciebie pomoc i ją opłacimy.

Ochrona ubezpieczeniowa – wyłączenia i ograniczenia

W niektórych sytuacjach nie będzie ochrony ubezpieczeniowej lub ją ograniczymy. O takich sytuacjach mówimy, że są to ograniczenia lub wyłączenia ochrony ubezpieczeniowej. Ich listę znajdziesz w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Informacja prawna

Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności PZU SA, znajdziesz w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczenia zamieszczonych w sekcji Dokumenty do pobrania.

Zamknij