Ubezpieczenie iSpot Care i „Wyświetlacz”

Ubezpieczenie dla klientów firmowych iSpot

Ubezpieczenie iSpot Care 

Ochrona urządzeń takich jak iPhone, iPad, Watch, komputery Mac oraz 3PP. Organizacja i pokrycie kosztów naprawy albo wymiana sprzętu na nowy albo wypłata odszkodowania. Ubezpieczenie zapewnia ochronę ubezpieczonemu lub użytkownikowi w Polsce i podczas podróży zagranicznych, które łącznie trwają nie dłużej niż 60 dni licząc od daty przekroczenia granicy Polski.

Ubezpieczenie „Wyświetlacz”

Ochrona wyświetlacza w iPhone. Ubezpieczenie zapewnia ochronę ubezpieczonemu lub użytkownikowi w Polsce i podczas podróży zagranicznych, które trwają łącznie nie dłużej niż 60 dni licząc od daty przekroczenia granicy Polski.

Dla kogo

Ubezpieczenia dla klientów iSpot.

Kupione w salonach sprzedaży iSpot urządzenia można ubezpieczyć tylko w dniu ich zakupu. W przypadku zakupów w sklepie internetowych iSpot, ubezpieczenie można zawrzeć w ciągu 7 dni od dnia zakupu urządzenia.

Jeśli kupujesz ubezpieczenie iSpot Care w salonie iSpot i wybierasz Opcję II albo Opcję III lub ubezpieczenie „Wyświetlacz”, ochrona ubezpieczeniowa rozpocznie się od dnia następującego  po zawarciu umowy ubezpieczenia. Jeśli kupujesz ubezpieczenie iSpot Care lub „Wyświetlacz” za pośrednictwem sklepu internetowego iSpot, ochrona rozpocznie się w chwili dostarczenia Ci urządzenia, lecz nie wcześniej niż od dnia następującego po zawarciu umowy ubezpieczenia.

Kiedy możemy Ci pomóc

Ubezpieczenie iSpot Care

Utrata sprzętu elektronicznego może być uciążliwa, a naprawa kosztowna. Zobacz, w jakich przykładowych sytuacjach możemy Ci pomóc.

Uszkodzenie lub dewastacja

Ktoś umyślnie zniszczy lub uszkodzi np. Twojego iPhone’a albo Twój iPad ulegnie przypadkowemu uszkodzeniu i będzie wymagał naprawy lub wymiany na nowy.

Awaria

Twoje urządzenie nie będzie działało prawidłowo po okresie gwarancji producenta
(w opcji I – Serwis po Gwarancji).

Kradzież lub rabunek

Złodziej włamie się do Twojego domu i ukradnie np. MacBooka albo np. na ulicy ktoś siłą zabierze Ci iPhone’a (wówczas będzie to rabunek).

Zalanie

Twój sprzęt przestanie działać w wyniku zalania, np. z powodu awarii instalacji wodnej.

Ubezpieczenie „Wyświetlacz”

Ochrona obejmuje uszkodzenie wyświetlacza w razie jego stłuczenia lub pęknięcia, które spowoduje przerwanie jego funkcji lub jego nieprawidłowe funkcjonowanie, w wyniku nagłego i niemożliwego do przewidzenia zdarzenia niespowodowanego przez ubezpieczonego lub użytkownika urządzenia.

Jak możemy Ci pomóc

Ubezpieczenie iSpot Care

Ubezpieczenie występuje w trzech opcjach. Sprawdź w tabeli, co możesz zyskać w każdej z nich.

Kiedy działa ochrona

Opcja I

Serwis po Gwarancji

Opcja II

Uszkodzenie

Opcja III

Uszkodzenie + Utrata

Serwis po gwarancji
 • zorganizujemy i opłacimy transport uszkodzonego urządzenia do i z punktu naprawczego,
 • pokryjemy koszty naprawy uszkodzonego urządzenia po gwarancji producenta, a w przypadku szkody całkowitej, zorganizujemy i pokryjemy koszty jego wymiany na nowe albo wypłacimy odszkodowanie, 
 • w razie wymiany urządzenia na nowe zorganizujemy i opłacimy jego transport do wskazanego przez Ciebie miejsca w Polsce.

 

Uszkodzenie, zniszczenie, dewastacja, zalanie

 • pokryjemy koszty naprawy uszkodzonego urządzenia,
 • zorganizujemy i opłacimy transport uszkodzonego urządzenia do i z punktu naprawczego,
 • w przypadku szkody całkowitej lub zniszczenia urządzenia zorganizujemy i opłacimy jego wymianę na nowe albo wypłacimy odszkodowanie,
 • w razie wymiany urządzenia na nowe zorganizujemy i opłacimy jego transport do wskazanego przez Ciebie miejsca w Polsce.

   
Utrata (kradzież z włamaniem i rabunek)
 • zorganizujemy i opłacimy jego wymianę na nowe albo wypłacimy odszkodowanie, 
 • zorganizujemy i opłacimy transport nowego urządzenia do wskazanego przez Ciebie miejsca w Polsce.

 

Ubezpieczenie „Wyświetlacz”

 • Zabierzemy od Ciebie uszkodzonego iPhone’a – nigdzie nie musisz go wysyłać. Dostarczymy urządzenie do punktu naprawczego na terenie Polski i pokryjemy koszty tego transportu.
 • Do wysokości sumy ubezpieczenia pokryjemy koszty naprawy uszkodzonego wyświetlacza w iPhone’ie.
 • Naprawiony sprzęt przywiezie kurier do wskazanego przez Ciebie miejsca na terenie Polski, a my i pokryjemy koszty tego transportu.

Ochrona ubezpieczeniowa – wyłączenia i ograniczenia

W niektórych sytuacjach nie będzie ochrony ubezpieczeniowej lub ją ograniczymy. O takich sytuacjach mówimy, że są to ograniczenia lub wyłączenia ochrony ubezpieczeniowej. Ich listę znajdziesz w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Informacja prawna

Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności PZU SA, znajdziesz w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczenia zamieszczonych w sekcji Dokumenty do pobrania.

Zamknij