Ubezpieczenie iSpot Care Biznes

Ubezpieczenie dla klientów firmowych iSpot

Ochrona urządzeń Apple, takich jak iPhone, iPad, Apple Watch i komputery Mac. Organizacja i pokrycie kosztów naprawy lub wymiana sprzętu na nowy. Ubezpieczenie działa w Polsce i podczas podróży zagranicznych, które trwają łącznie nie dłużej niż 60 dni.

Dla kogo

Ubezpieczenie dla klientów biznesowych iSpot:

  • osób prowadzących działalność gospodarczą,
  • firm i instytucji.

Urządzenia firmy Apple można ubezpieczyć tylko w dniu ich zakupu w sieci sprzedaży iSpot (u handlowca). Możesz ubezpieczyć kilka urządzeń na jednej polisie.

Kiedy możemy Ci pomóc

Utrata sprzętu elektronicznego może być uciążliwa, a naprawa kosztowna. Zobacz, w jakich przykładowych sytuacjach możemy Ci pomóc.

Uszkodzenie lub dewastacja

Ktoś umyślnie zniszczy lub uszkodzi np. Twojego iPhone’a albo Twój iPad nie będzie działać prawidłowo i będzie wymagał naprawy.

Awaria

Twój firmowy sprzęt firmy Apple nie będzie działał prawidłowo w okresie gwarancyjnym lub po gwarancji (w opcji III Serwis).

Kradzież lub rabunek

Złodziej włamie się do Twojego biura i ukradnie np. iMac’a albo na ulicy ktoś siłą zabierze Ci np. iPhone’a (wówczas będzie to rabunek).

Zalanie

Twój sprzęt firmy Apple przestanie działać w wyniku zalania, np. z powodu awarii instalacji wodnej.

Jak możemy Ci pomóc

Ubezpieczenie występuje w trzech opcjach. Sprawdź w tabeli, co możesz zyskać w każdej z nich.

Kiedy działa ochrona

Opcja I

Uszkodzenie

Opcja II

Uszkodzenie + Utrata

Opcja III

Serwis

Awaria na gwarancji – bezpłatny transport do i z punktu serwisowego      
Awaria po gwarancji – bezpłatny transport do i z punktu serwisowego, pokrycie kosztów naprawy lub wymiany urządzenia na nowe      
Zniszczenie, uszkodzenie, dewastacja, zalanie – bezpłatny transport do i z punktu serwisowego pokrycie kosztów naprawy lub wymiany urządzenia na nowe      
Utrata (kradzież z włamaniem i rabunek) – pokrycie kosztów wydania nowego urządzenia      

Ochrona ubezpieczeniowa – wyłączenia i ograniczenia

W niektórych sytuacjach nie będzie ochrony ubezpieczeniowej lub ją ograniczymy. O takich sytuacjach mówimy, że są to ograniczenia lub wyłączenia ochrony ubezpieczeniowej. Ich listę znajdziesz w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Informacja prawna

Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności PZU SA, znajdziesz w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczenia zamieszczonych w sekcji Dokumenty do pobrania.

Zamknij