Sieć Naprawcza PZU to program pomocowy adresowany zarówno do klientów PZU, jak i kierowców, poszkodowanych przez właścicieli ubezpieczenia OC wydanego przez PZU. Sieć Naprawcza PZU to ponad 1000 warsztatów w całej Polsce – autoryzowanych i niezależnych, współpracujących z PZU SA.

  • W tej grupie znajdują się wyłącznie warsztaty spełniające najwyższe standardy techniczne i jakościowe. Wybór jednego z nich to gwarancja, że samochód zostanie naprawiony szybko i profesjonalnie.
  • Przynależność zakładu do Sieci Naprawczej PZU potwierdza certyfikat wydany przez właściwe miejscowo Regionalne Centrum Obsługi Szkód Grupy PZU.
  • W zakładach Sieci Naprawczej klient ma możliwość udzielenia zakładowi upoważnienia do uzgodnienia z firmą ubezpieczeniową zakresu i kosztów naprawy.
  • Na podstawie upoważnienia ubezpieczyciel może przekazać należność za naprawę samochodu bezpośrednio wykonawcy usługi. Dzięki temu klienci nie muszą angażować własnych pieniędzy.
  • Niektóre warsztaty mają możliwość samodzielnego przeprowadzania oględzin i przyjmowania od klienta wymaganej w procesie obsługi szkody dokumentacji.

Zlecenie naprawy w zakładzie należącym do Sieci Naprawczej PZU to:

wygoda i łatwy dostęp  duża liczba zakładów współpracujących z PZU SA pozwala poszkodowanym na optymalny wybór warsztatu, zarówno ze względu na jego lokalizację, jak i markę oraz wiek pojazdu; ponadto wybrane zakłady przyjmują dokumenty niezbędne do zgłoszenia szkody oraz wykonują kosztorys naprawy, co eliminuje konieczność wizyty w jednostce PZU SA, 

nieangażowanie środków własnych  klient ma możliwość udzielenia zakładowi pełnomocnictwa do uzgodnienia z PZU SA zakresu i kosztów naprawy; na jego podstawie PZU SA może przekazać należność za naprawę samochodu bezpośrednio wykonawcy usługi, dzięki czemu klienci nie muszą angażować własnych pieniędzy. Pracownicy zakładów Sieci Naprawczej PZU udzielają informacji o zasadach obsługi szkód w PZU SA,

wysoka jakość  procedury naboru i weryfikacji warsztatów gwarantują poszkodowanym usługę na najwyższym poziomie, do napraw stosowane są wysokiej jakości części zamienne, dostarczane przez dostawców współpracujących z warsztatami, a wszystkie naprawy wykonywane w Sieci Naprawczej PZU są objęte roczną gwarancją wykonawcy. Według badań ankietowych zrealizowanych przez PZU SA ponad 94% klientów jest zadowolonych z usług oferowanych wybranych przez siebie warsztatach,

szybkość naprawy  warsztaty należące do Sieci Naprawczej PZU traktują zlecenia naszych klientów priorytetowo, pojazd jest naprawiany w najkrótszym możliwym terminie, z zachowaniem wszystkich norm i wymogów bezpieczeństwa,

współpraca z dostawcami części zamiennych  skraca to czas oczekiwania na dostawę.

Kluczowy wybór  Sieć Naprawcza PZU to klucz do fachowej naprawy samochodów. Aktualną listę zakładów Sieci Naprawczej PZU można znaleźć tutaj.

Pytania naszych klientów

Pokaż więcejZwiń

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij