Sieć Naprawcza PZU to program pomocowy adresowany zarówno do klientów PZU, jak i kierowców, poszkodowanych przez posiadaczy ubezpieczenia OC w PZU. To ponad 1000 warsztatów w całej Polsce – autoryzowanych i niezależnych, współpracujących z PZU SA.  

Chcesz poznać warsztat? Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Naprawa  samochodu w zakładzie należącym do Sieci Naprawczej PZU ma wiele zalet.

Wygoda i łatwy dostęp  duża liczba zakładów współpracujących z nami umożliwia poszkodowanym optymalny wybór warsztatu, biorąc pod uwagę lokalizację, markę czy wiek pojazdu. Ponadto wybrane zakłady przyjmują dokumenty niezbędne do zgłoszenia szkody oraz wykonują kosztorys naprawy, co eliminuje konieczność przychodzenia do naszej jednostki.

Brak konieczności angażowania środków własnych  klient ma możliwość udzielenia warsztatowi pełnomocnictwa, na podstawie którego  ustalamy bezpośrednio z wykonawcą zakres i koszty naprawy. Pełnomocnictwo umożliwia nam również przekazanie należności za naprawę samochodu bezpośrednio warsztatowi, dzięki czemu klienci nie muszą angażować własnych pieniędzy.

Wysoka jakość  nasze procedury naboru i weryfikacji warsztatów są gwarancją poszkodowanym usługę na najwyższym poziomie. Do napraw stosowane są wysokiej jakości części zamienne, które dostarczają dostawcy współpracujących z warsztatami. Wszystkie naprawy wykonywane w Sieci Naprawczej PZU są objęte dwuletnim certyfikatem jakości PZU Pomoc oraz minimum roczną gwarancją wykonawcy. Według badań ankietowych zrealizowanych przez PZU SA, ponad 94% klientów jest zadowolonych z usług wybranych przez siebie warsztatów.

Szybkość naprawy  warsztaty należące do Sieci Naprawczej PZU traktują zlecenia naszych klientów priorytetowo. Pojazd naprawiają w najkrótszym możliwym terminie,  zachowaniem wszystkich norm i wymogów bezpieczeństwa.

Współpraca z dostawcami części zamiennych  stała współpraca z dostawcami części zamiennych skraca czas oczekiwania na dostawę, a tym samym czas naprawy.

Pytania naszych klientów

Pokaż więcejZwiń

Zamknij