PZU PZU

Ubezpieczenia komunikacyjne PZU Auto

fotka

ubezpieczenia komunikacyjne

Każdy z nas jest inny. W PZU wiemy o tym doskonale. Dlatego stworzyliśmy pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych PZU Auto. Możesz dopasować jego zakres do swoich indywidualnych potrzeb i przyzwyczajeń.
Kup online

 • OC i komfortowy assistance
  Dzięki naszemu OC wypłacimy odszkodowanie osobom, którym wyrządziłeś szkodę w wypadku lub kolizji. Tobie wypłacimy pieniądze wtedy, jeśli ktoś uszkodzi Twój samochód w kolizji. Zorganizujemy również naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie dla Ciebie i poszkodowanego.
  więcej

 • Pomoc na drodze
  Holowanie, pojazd zastępczy i inne usługi otrzymasz dzięki naszemu ubezpieczeniu assistance. Sprawdź, nawet jeśli nie jesteś klientem PZU.
  więcej

 • Szybka i wygodna likwidacja szkody z OC sprawcy
  Z ubezpieczeniem PZU Auto Ochrona likwidacja szkody samochodowej, którą wyrządziła Ci inna osoba, będzie bezproblemowa. Przejmiemy na siebie załatwienie wszystkich formalności z firmą ubezpieczeniową sprawcy, a Tobie wypłacimy odszkodowanie.
  więcej

 • Wsparcie po wypadku dla kierowcy i pasażerów
  Czasami wypadek to nie tylko uszkodzenie pojazdu. Dużo większym problemem jest utrata zdrowia lub nawet życia. Ubezpieczenie NNW to m.in. wypłata pieniędzy w razie uszkodzenia ciała lub śmierci oraz zwrot kosztów leczenia.
  więcej

 • AC w PZU – ochrona od uszkodzeń i kradzieży
  Kierowcy może się przydarzyć wiele rzeczy: wypadek, stłuczka, kradzież, zniszczenie karoserii przez grad… W razie problemów związanych z takimi zdarzeniami pomoże Ci nasze ubezpieczenie autocasco.
  więcej

 • Ochrona w wielu pojazdach
  Dzięki naszemu ubezpieczeniu NNW Max otrzymasz pieniądze, jeśli zdarzy Ci się poważny wypadek, i nie będziesz w stanie wrócić do pracy. A gdyby Cię zabrakło, odszkodowanie dostanie Twoja rodzina.
  więcej

 • PZU Auto Szyba
  Szybka naprawa lub wymiana uszkodzonej szyby – miejsce i czas dogodne dla Ciebie. Zgłoś szkodę i zapomnij o kłopocie.
  więcej

 • Zakup ubezpieczenia online
  Ubezpieczenia i polisy oferowane przez PZU są dostępne także w trybie online. W serwisie mojePZU.pl można w łatwy sposób obliczyć składkę, skonfigurować swój pakiet, wysłać wyliczenie na e-maila oraz mieć do niej dostęp do polisy online. Szczegóły dostępne na naszej stronie. Dzięki temu zawarcie umowy jest proste i można to zrobić bez wychodzenia z domu, oszczędzając czas i zyskując pełną informację w najdogodniejszy dla siebie sposób.
  więcej