PZU PZU

Ubezpieczenia komunikacyjne PZU

fotka

ubezpieczenia komunikacyjne

Trudno przewidzieć wszystkie sytuacje na drodze. Nawet najlepszym kierowcom może przydarzyć się awaria, przebicie opony, rozładowanie akumulatora, zatrzaśnięcie kluczyków, kolizja albo... pusty bak paliwa. Zdarzają się także wypadki, stłuczki, kolizje, zbita szyba. Kompleksowe ubezpieczenie samochodu pozwala na poradzenie sobie w trudnych sytuacjach.
Kup online

 • OC i komfortowy assistance
  Dzięki naszemu OC wypłacimy odszkodowanie osobom, którym wyrządziłeś szkodę w wypadku lub kolizji. Tobie wypłacimy pieniądze wtedy, jeśli ktoś uszkodzi Twój samochód w kolizji. Zorganizujemy również naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie dla Ciebie i poszkodowanego.
  więcej

 • Pomoc na drodze
  Holowanie, pojazd zastępczy i inne usługi otrzymasz dzięki naszemu ubezpieczeniu assistance. Sprawdź, nawet jeśli nie jesteś klientem PZU.
  więcej

 • Szybka i wygodna likwidacja szkody z OC sprawcy
  Z ubezpieczeniem PZU Auto Ochrona likwidacja szkody samochodowej, którą wyrządziła Ci inna osoba, będzie bezproblemowa. Przejmiemy na siebie załatwienie wszystkich formalności z firmą ubezpieczeniową sprawcy, a Tobie wypłacimy odszkodowanie.
  więcej

 • Wsparcie po wypadku dla kierowcy i pasażerów
  Czasami wypadek to nie tylko uszkodzenie pojazdu. Dużo większym problemem jest utrata zdrowia lub nawet życia. Ubezpieczenie NNW to m.in. wypłata pieniędzy w razie uszkodzenia ciała lub śmierci oraz zwrot kosztów leczenia.
  więcej

 • AC w PZU – ochrona od uszkodzeń i kradzieży
  Kierowcy może się przydarzyć wiele rzeczy: wypadek, stłuczka, kradzież, zniszczenie karoserii przez grad… W razie problemów związanych z takimi zdarzeniami pomoże Ci nasze ubezpieczenie autocasco.
  więcej

 • Ochrona w wielu pojazdach
  Dzięki naszemu ubezpieczeniu NNW Max otrzymasz pieniądze, jeśli zdarzy Ci się poważny wypadek, i nie będziesz w stanie wrócić do pracy. A gdyby Cię zabrakło, odszkodowanie dostanie Twoja rodzina.
  więcej

 • PZU Auto Szyba
  Szybka naprawa lub wymiana uszkodzonej szyby – miejsce i czas dogodne dla Ciebie. Zgłoś szkodę i zapomnij o kłopocie.
  więcej

 • Zakup ubezpieczenia online
  Ubezpieczenia i polisy oferowane przez PZU są dostępne także w trybie online. W serwisie mojePZU.pl można w łatwy sposób obliczyć składkę, skonfigurować swój pakiet, wysłać wyliczenie na e-maila oraz mieć do niej dostęp do polisy online. Szczegóły dostępne na naszej stronie. Dzięki temu zawarcie umowy jest proste i można to zrobić bez wychodzenia z domu, oszczędzając czas i zyskując pełną informację w najdogodniejszy dla siebie sposób.
  więcej