Szczegóły

20 września 2018

Stażyści i praktykanci opowiadają o doświadczeniach w PZU

Od 1 lipca niemal 50 osób poszerza swoje horyzonty w największej grupie finansowej w tej części Europy. To w PZU zdobywają bezcenne doświadczenie i nawiązują pierwsze relacje biznesowe. Poprosiliśmy kilku naszych praktykantów i stażystów aby opowiedzieli o swoich wrażeniach.

Monika to studentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Jest naszą praktykantką w biurze komunikacji korporacyjnej. Przez pierwsze 1,5 miesiąca zajmowała się komunikacją wewnętrzną, m.in współtworząc kwartalnik Świat PZU. Obecnie poznaje tajniki social media w zespole komunikacji zewnętrznej i PR. Prywatnie zakochana w starym rocku (oldies), pasjonatka filmów i kina plenerowego.

 

Władysław jest praktykantem w Biurze Inwestycji Strukturyzowanych PZU TFI. Studiuje rynki finansowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Dzięki swoim analizom, wspomaga zespół w podejmowaniu strategicznych decyzji inwestycyjnych. W czasie wolnym dba o swoje zdrowie na siłowni i na bieżąco zaczytuje się w informacjach z całego świata.

 

Agnieszka studiuje informatykę i ekonometrię na Uniwersytecie Warszawskim. Jest naszą stażystką z obszaru IT. Swoje umiejętności analityczne i programistyczne rozwija w Biurze Zarządzania Informacją w zespole utrzymania i wdrożeń. Agnieszka prowadzi zdrowy styl życia; regularnie ćwiczy na siłowni oraz przygotowuje dietetyczne dania, które opisuje na swoim blogu Kuchenne Wariactwo.

 

Paweł studiuje Administrację na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Praktyki odbywa w Biurze Sprzedaży Wyłącznej. Raporty, które tworzy, zwiększają efektywność i jakość współpracy z naszymi Agentami. W wolnych chwilach obserwuje najnowsze trendy motoryzacyjne, jest pasjonatem kawy, a muzyka towarzyszy mu przez cały dzień. Dodatkowo, od nowego roku akademickiego, będzie studenckim Ambasadorem PZU w Lublinie!

 

Alicja jest studentką socjologii na Uniwersytecie Warszawskim i naszą tegoroczną stażystkę. Alicja wspiera rekrutację i pracę HR Business Partnerów. Często prowadzi spotkania w naszych oddziałach terenowych. W czasie wolnym zaczytuje się w kryminałach i wypoczywa zajmując się kwiecistym ogrodem.

 

Joanna to studentka Uniwersytecie Jagiellońskim, która odbywa praktyki w Biurze Efektywności Sprzedaży. Jednym z jej projektów jest tworzenie scenariuszy szkoleń w wirtualnej rzeczywistości, aby nasi trenerzy mogli efektywniej prowadzić warsztaty. Joanna jest zafascynowana kulturą dalekowschodnią. W czasie wolnym szyje kostiumy z gier i komiksów, które regularnie prezentuje na międzynarodowych konkursach!

 

Do 23 września trwa rekrutacja do Programu Praktyk i Staży. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij