Zostań Dostawcą Grupy PZU

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku postanowiliśmy wdrożyć Platformę Zakupową, która będzie podstawowym narzędziem komunikacji z Dostawcami w trakcie procesu  zakupowego. Wykorzystanie Platformy Zakupowej  gwarantuje zarówno Dostawcom jak i Grupie PZU wymierne korzyści, przede wszystkim szybką, systematyczną i przejrzystą komunikację między stronami. Obecnie wdrożyliśmy pierwszy moduł dotyczący rejestracji Dostawców. O uruchomieniu kolejnych funkcjonalności Platformy Zakupowej będą Państwo sukcesywnie informowani.

Aby zarejestrować się do bazy Dostawców Grupy PZU, wystarczy podać podstawowe informacje o swojej firmie i dane kontaktowe. Podczas rejestracji należy koniecznie wskazać kategorię produktów lub usług, jakie Państwo oferują. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z Grupą PZU zapraszamy do składania wniosków.

 

Złóż wniosek

Nasze Standardy

Kodeks Dobrych Praktyk CSR Dostawców Grupy PZU

Jest to zbiór zasad zarówno dla Grupy PZU, jak i dla wszystkich jej Dostawców. Prowadzenie działalności zgodnie z tym Kodeksem oraz promowanie jego wartości jest ważnym kryterium oceny potencjalnych Dostawców do współpracy.

Regulamin Platformy wraz z Klauzulą Informacyjną

Regulamin określa w szczególności: 
  • warunki oraz zasady korzystania z Platformy Zakupowej Grupy PZU,
  • rodzaj i zakres usługi,
  • warunki świadczenia usług drogą elektroniczną, w tym:
  • wymagania techniczne dla świadczenia usługi drogą elektroniczną,
  • zakaz dostarczania przez Użytkowników treści o charakterze bezprawnym,
  • sposób ochrony danych osobowych,
  • tryb postępowania reklamacyjnego.

Standardy Compliance

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że nasz sukces i reputacja nie zależą wyłącznie od jakości produktów i usług. Bardzo ważny jest również sposób w jaki prowadzimy naszą działalność.

Zapraszamy aktualnych, jak i przyszłych Dostawców do zapoznania się i przestrzegania naszych podstawowych zasad compliance obowiązujących w PZU, które znajdują się na stronie.

Dobre Praktyki Grupy PZU określają podstawowe normy etyczne i standardy postępowania stosowane przez podmioty Grupy PZU. Stanowią one zbiór wartości i zasad, którymi powinni kierować się wszyscy pracownicy podmiotów Grupy PZU.

Program antykorupcyjny to zasady zarządzania ryzykiem korupcji, które wspierają skuteczne rozwiązania, aby zapobiec korupcji w działalności PZU. To także realizacja jednej
z wartości PZU – „jesteśmy fair”.

Dokumenty do pobrania

Kontakt

Grupa PZU - Biuro Zakupów
Zespół Kwalifikacji i Oceny Dostawców

al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa
e-mail: dostawcy@pzu.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij