PZU PZU

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU TFI

 

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA (TFI PZU SA) jest jednym z największych Towarzystw w Polsce pod względem wartości zarządzanych aktywów. Na koniec grudnia 2015 r. wynosiły one ponad 28,3 mld zł. TFI PZU jest zarazem jednym z filarów inwestycyjnego pionu Grupy PZU o nazwie PZU Inwestycje. 

Celem Towarzystwa jest jak najefektywniejsze zarządzanie środkami powierzonymi przez inwestorów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Mamy w tym obszarze bogate doświadczenie. Robimy to od 1999 roku! W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty inwestycyjne o różnorodnych strategiach inwestycyjnych i dostosowane do różnych profili inwestora.

 W ofercie TFI PZU znajdują się następujące fundusze inwestycyjne:

Z myślą o osobach zainteresowanych długoterminowym oszczędzaniem, TFI PZU oferuje programy inwestycyjne:

 Portfel PZU Święty Spokój

Program Inwestycyjny PZU Portfele Kapitałowe

Osoby chcące samodzielnie odkładać środki na emeryturę mogą wybrać IKE TFI PZU:

Pracodawcy, chcący dodatkowo wynagradzać pracowników, mogą powierzyć prowadzenie Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) TFI PZU, liderowi na tym rynku wśród towarzystw funduszy inwestycyjnych:

W swojej ofercie posiadamy także Pracowniczy Plan Oszczednościowy (PPO) TFI PZU:

Aktualności

13.11.2015

Uprzejmie informujemy, że w sobotę 21 listopada br. w godz. od 14.00 do 20.00 serwis efund.pl i infolinia IVR 801 102 104 będą niedostępne.

SŁOWA KLUCZOWE: infonia, godziny pracy

31.03.2015

Uprzejmie informujemy, że w Wielki Piątek 3 kwietnia 2015 roku Infolinia TFI PZU SA będzie czynna w godzinach 8:00 - 15:00.

SŁOWA KLUCZOWE: infonia, godziny pracy