PZU PZU

Nr 1 na rynku TFI w Polsce!

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA (TFI PZU SA) jest największym Towarzystwem w Polsce pod względem wartości zarządzanych aktywów. Na koniec lipca 2015 r. wynosiły one blisko 28,5 mld zł. TFI PZU jest zarazem jednym z filarów inwestycyjnego pionu Grupy PZU o nazwie PZU Inwestycje. 

Celem Towarzystwa jest jak najefektywniejsze zarządzanie środkami powierzonymi przez inwestorów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Mamy w tym obszarze bogate doświadczenie. Robimy to od 1999 roku! W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty inwestycyjne o różnorodnych strategiach inwestycyjnych i dostosowane do różnych profili inwestora.

 W ofercie TFI PZU znajdują się następujące fundusze inwestycyjne:

Z myślą o osobach zainteresowanych długoterminowym oszczędzaniem, TFI PZU oferuje programy inwestycyjne:

 Portfel PZU Święty Spokój

Program Inwestycyjny PZU Portfele Kapitałowe

Osoby chcące samodzielnie odkładać środki na emeryturę mogą wybrać IKE TFI PZU:

Pracodawcy, chcący dodatkowo wynagradzać pracowników, mogą powierzyć prowadzenie Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) TFI PZU, liderowi na tym rynku wśród towarzystw funduszy inwestycyjnych:

W swojej ofercie posiadamy także Pracowniczy Plan Oszczednościowy (PPO) TFI PZU:

Aktualności

27.08.2015

Uprzejmie informujemy, że od soboty 29 sierpnia br. od godz. 14.00 do niedzieli 30 sierpnia br. do godz. 18.00 będzie niedostępny serwis IVR infolinii TFI PZU 801 102 104.

SŁOWA KLUCZOWE: infonia, godziny pracy

31.03.2015

Uprzejmie informujemy, że w Wielki Piątek 3 kwietnia 2015 roku Infolinia TFI PZU SA będzie czynna w godzinach 8:00 - 15:00.

SŁOWA KLUCZOWE: infonia, godziny pracy

21.10.2014

Blisko 4,4 mld zł aktywów w zarządzaniu, prawie 190 tys. osób i 530 programów - takim wynikiem może pochwalić się PZU Inwestycje, lider rynku PPE w Polsce. Do tego grona dołączają kolejne firmy.

SŁOWA KLUCZOWE: komunikat tfi, towarzystwo funduszy, ppe, fundusze, fundusz, fundusz inwestycyjny, subfundusz, fundusz parasolowy