Lista oddziałów PZU

Dolnośląskie

Oddział: Wrocław 1

Ulica: Legnicka 51/52
Kod pocztowy: 54-203
Miasto: Wrocław

Dyrektor: Tomasz Treliński
tel.: 666 887 283
e-mail: totrelinski@pzu.pl

Oddział: Wrocław 2

Ulica: Legnicka 51/52
Kod pocztowy: 54-203
Miasto: Wrocław

Dyrektor: Arkadiusz Gach
tel.: 781 999 528
e-mail: agach@pzu.pl​

Kujawsko-pomorskie

Oddział: Bydgoszcz

Ulica: Grodzka 25
Kod pocztowy: 85-109
Miasto: Bydgoszcz

Dyrektor: Sławomir Wardański
tel.: 605 434 766
e-mail: swardanski@pzu.pl​

Oddział: Toruń

Ulica: Kościuszki 71
Kod pocztowy: 87-100
Miasto: Toruń

Dyrektor: Tomasz Łożyński
tel.: 666 885 364
e-mail: tlozynski@pzu.pl​

Lubelskie

Oddział: Lublin

Ulica: Anny Walentynowicz 1a
Kod pocztowy: 20-328
Miasto: Lublin

Dyrektor: Elżbieta Kowalik
tel.: 666 883 884
e-mail: elkowalik@pzu.pl​

Oddział: Biała Podlaska

Ulica: Nowa 34
Kod pocztowy: 21-500
Miasto: Biała Podlaska

Dyrektor: Elżbieta Kowalik
tel.: 666 883 884
e-mail: elkowalik@pzu.pl​

Lubuskie

Oddział: Zielona Góra

Ulica: Kupiecka 24
Kod pocztowy: 65-426
Miasto: Zielona Góra

Dyrektor: Kamila Proszak
tel.: 666 888 173
e-mail: kproszak@pzu.pl​

Łódzkie

Oddział: Łódź 1

Ulica: Zamenhofa Ludwika 16
Kod pocztowy: 90-510
Miasto: Łódź

Dyrektor: Dorota Turek
tel.: 887 875 164
e-mail: dorturek@pzu.pl​

Oddział: Łódź 2

Ulica: Zamenhofa Ludwika 16
Kod pocztowy: 90-510
Miasto: Łódź

Dyrektor: Mateusz Marczak
tel.: 785 991 270
e-mail: mamarczak@pzu.pl​

Małopolskie

Oddział: Kraków 1

Ulica: Dunajewskiego Juliana 3
Kod pocztowy: 31-132
Miasto: Kraków

Dyrektor: Tomasz Baś
tel.: 697 716 223
e-mail: tbas@pzu.pl​

Oddział: Kraków 2

Ulica: Dunajewskiego Juliana 3
Kod pocztowy: 31-133
Miasto: Kraków

Dyrektor: Katarzyna Zawada
tel.: 666 884 003
e-mail: kzawada@pzu.pl​

Mazowieckie

Oddział: Warszawa 1

Ulica: Konstruktorska 13
Kod pocztowy: 02-673
Miasto: Warszawa

DyrektorSylwia Wojdyga
tel.: 666 880 411
e-mail: swojdyga@pzu.pl

Oddział: Warszawa 2

Ulica: Konstruktorska 13
Kod pocztowy: 02-673
Miasto: Warszawa

Dyrektor: wakat
tel.:
e-mail:

Oddział: Warszawa 3

Ulica: Konstruktorska 13
Kod pocztowy: 02-673
Miasto: Warszawa

Dyrektor: Mariusz Biernat
tel.: 727 020 013
e-mail: mabiernat@pzu.pl

Oddział: Warszawa 4

Ulica: Konstruktorska 13
Kod pocztowy: 02-673
Miasto: Warszawa

Dyrektor: Patryk Kosman
tel.: 601 206 826
e-mail: pkosman@pzu.pl

Opolskie

Oddział: Opole

Ulica: Ozimska 5
Kod pocztowy: 45-057
Miasto: Opole

Dyrektor: Dariusz Kruszyna
tel.: 781 999 538
e-mail: dakruszyna@pzu.pl

Podkarpackie

Oddział: Rzeszów

Ulica: Zygmuntowska 14
Kod pocztowy: 35-030
Miasto: Rzeszów

Dyrektor: Katarzyna Worosz-Walawender
tel.: 666 889 507
e-mail: kworosz@pzu.pl​

Podlaskie

Oddział: Białystok

Ulica: Suraska 3a
Kod pocztowy: 15-093
Miasto: Białystok

Dyrektor: Jarosław Przesław
tel.: 785 991 798
e-mail: jprzeslaw@pzu.pl​

Pomorskie

Oddział: Gdańsk

Ulica: Arkońska 6 Bud. A4
Kod pocztowy: 80-387
Miasto: Gdańsk

Dyrektor: Anna Kreja
tel.: 603 378 014
e-mail: akreja@pzu.pl

Oddział: Sopot

Ulica: Armii Krajowej 116
Kod pocztowy: 81-824
Miasto: Sopot

Dyrektor: Ireneusz Dzięciołowski
tel.: 666 887 143
e-mail: idzieciolowski@pzu.pl

Śląskie

Oddział: Bielsko-Biała

Ulica: 1-ego Maja 18
Kod pocztowy: 43-300
Miasto: Bielsko-Biała

Dyrektor: Marcin Kołoch
tel.: 785993611
e-mail: makoloch@pzu.pl

Oddział: Katowice 1

Ulica: Sowińskiego Józefa Longina 46
Kod pocztowy: 40-018
Miasto: Katowice

Dyrektor: Marcin Kołoch
tel.: 785993611
e-mail: makoloch@pzu.pl

Oddział: Katowice 2

Ulica: Sowińskiego Józefa Longina 46
Kod pocztowy: 40-018
Miasto: Katowice

Dyrektor: Remigiusz Psonka
tel.: 785993612
e-mail: rpsonka@pzu.pl

Oddział: Katowice 3

Ulica: Sowińskiego Józefa Longina 46
Kod pocztowy: 40-018
Miasto: Katowice

Dyrektor: Dariusz Kruszyna
tel.: 781999538
e-mail: dakruszyna@pzu.pl

Świętokrzyskie

Oddział: Kielce

Ulica: Solna 3
Kod pocztowy: 25-006
Miasto: Kielce

Dyrektor: Joanna Dziok
tel.: 666 889 479
e-mail: joannadziok@pzu.pl​

Warmińsko-mazurskie

Oddział: Olsztyn

Ulica: Wyszyńskiego 1
Kod pocztowy: 10-587
Miasto: Olsztyn

Dyrektor: Joanna Pstragowska
tel.: 781 999 535
e-mail: jpstragowska@pzu.pl​

Wielkopolskie

Oddział: Kalisz

Ulica: 3-ego Maja 4
Kod pocztowy: 62-800
Miasto: Kalisz

Dyrektor: Ryszard Liput
tel.: 607 665 754
e-mail: rliput@pzu.pl​

Oddział: Poznań 1

Ulica: pl. Cyryla Ratajskiego 8
Kod pocztowy: 61-726
Miasto: Poznań

Dyrektor: Kamila Proszak
tel.: 666 888 173
e-mail: kproszak@pzu.pl

Oddział: Poznań 2

Ulica: pl. Cyryla Ratajskiego 8
Kod pocztowy: 61-726
Miasto: Poznań

Dyrektor: Ryszard Liput
tel.: 607 665 754
e-mail: rliput@pzu.pl​

Oddział: Poznań 3

Ulica: pl. Cyryla Ratajskiego 8
Kod pocztowy: 61-726
Miasto: Poznań

Dyrektor: Małgorzata Piątkowiak
tel.: 666 886 036
e-mail: mpiatkowiak@pzu.pl​

Zachodniopomorskie

Oddział: Koszalin

Ulica: Zwycięstwa 134
Kod pocztowy: 75-950
Miasto: Koszalin

Dyrektor: Rafał Nowak
tel.: 666 883 822
e-mail: rnowak@pzu.pl​

Oddział: Szczecin

Ulica: Matejki Jana 34
Kod pocztowy: 70-530
Miasto: Szczecin​

Dyrektor: Rafał Nowak
tel.: 666 883 822
e-mail: rnowak@pzu.pl​

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij