Postępowania zakupowe w obszarach dotyczących obszaru nieruchomości i administracji prowadzone w Platformie zakupowej Grupy PZU.

www.zakupygrupy.pl

W sierpniu 2021r. na Platformie Zakupowej PZU wdrożone zostały kolejne moduły funkcjonalne dające Dostawcom naszych Spółek możliwość:

  • szybkiego i prostego dostępu do otrzymanych zaproszeń do złożenia ofert oraz otrzymanych zapytań o informację;
  • składania ofert  do zaproszonych postępowaniach zakupowych;
  • prowadzenia komunikacji z przedstawicielami PZU za pośrednictwem systemu;
  • udziału w licytacjach elektronicznych organizowanych przez Spółki;
  • zarządzania własnymi danymi 24/7.

Z czasem następować będzie sukcesywne uruchamianie w pozostałych obszarach zakupowych, o czym będziemy na bieżąco informować .

Zachęcamy Państwa również do rejestracji w bazie Dostawców Grupy PZU oraz do odwiedzenia zakładki: „Strefa Dostawców".

Ogłoszenie o planowanym przetargu - obsługa techniczna budynku biurowo-usługowego

04.11.2021

Szanowni Państwo,

Spółka Tower Inwestycje sp. z o.o. (spółka z Grupy PZU) rozważa przeprowadzenie procesu wyboru firmy, która zgodnie z najlepszymi praktykami świadczyć będzie usługi obsługi technicznej budynku biurowo-usługowego zlokalizowanego we Wrocławiu przy ul. Oławskiej 35.. Planowany jest budynek biurowy klasy min. A, certyfikowany ekologicznie, z garażem podziemnym o szacowanej powierzchni GLA 12 000 m2. 

Podmioty zainteresowane udziałem w procesie RFI powinny przesłać zgłoszenie na adres: oferty-TowerInwestycje@pzu.pl do dnia 16.11.2021 (włącznie)

Zgłoszenie powinno zawierać nazwę firmy, dane teleadresowe firmy oraz dane osoby kontaktowej. W temacie wiadomości koniecznie należy wpisać: „RFI  obsługa techniczna

W postępowaniach prowadzonych przez Tower Inwestycje sp. z o.o. nie stosuje się przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij