Szczegóły

24 listopada 2020

PZU kolejny raz podkreśla w swojej kampanii marki pracodawcy jak ważne jest poczucie sensu wykonywanej pracy

Bohaterami kampanii, tak jak w ubiegłym roku, są pracownicy największego polskiego ubezpieczyciela, którzy przez pryzmat swoich doświadczeń zastanawiają się, czym jest dla nich sens w pracy.

Kampania opiera się na wypowiedziach pracowników z różnych obszarów biznesowych. Wspólne dla wszystkich jest to, że praca w PZU daje każdemu z nich poczucie sensu i satysfakcji.

W ubiegłym roku na tytułowe pytanie kampanii „Czy Twoja praca ma sens?” odpowiadali pracownicy PZU – od poziomu specjalisty do poziomu członka zarządu. Podczas rozmów  zastanawiali się, co jest sensem ich pracy i wspólnym mianownikiem działań ich i firmy. Podkreślali  możliwość wpływu na wykonywane obowiązki, które przekładają się na działania biznesowe i projekty wspierające otoczenie.

Niemal wszystkie wypowiedzi potwierdziły, że pracownicy PZU widzą sens i wartość w tym, co robią. Ich działania służą budowie poczucia bezpieczeństwa klientów i wspierają tych, którzy potrzebują pomocy.

– Zdecydowaliśmy się w tym roku kontynuować kampanię, do której materiały przygotowaliśmy pod koniec 2019 roku. Ostatnie miesiące pokazały nam, że bez względu na zmiany w otaczającej nas rzeczywistości nadrzędnymi wartościami w pracy  są troska o bezpieczeństwo i chęć pomagania. Pozytywnym sygnałem jest utrzymujące się poczucie sensu wykonywanych zadań i świadomość że bez względu na obszar, w którym pracujemy, mamy wpływ na otoczenie – mówi Anna Wardecka, dyrektor Biura Zarzadzania Kadrami PZU.

PZU zaprasza na stronę www.pzu.pl/takapracamasens, gdzie znajdują się wszystkie nagrania i aktualne oferty pracy.

Kampania potrwa do 31 grudnia i obejmie działania online.

Praca w PZU ma sens

Grupa PZU jest największą instytucją finansowo-ubezpieczeniową w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki temu pracownicy Grupy mogą brać udział w nietuzinkowych projektach oraz współpracować z najlepszymi ekspertami w swoich dziedzinach.

PZU prowadzi rekrutacje na terenie całego kraju, poszukując pracowników różnych szczebli (specjalistów, ekspertów, menedżerów) oraz specjalizacji – od sprzedaży i obsługi klienta w lokalnych placówkach, po specjalistów z branży IT. Dodatkowe informacje są pod adresem:  www.pzu.pl/kariera.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij