Szczegóły

20 października 2021

Dla profesjonalistów. Dla Ciebie – rusza nowa kampania employer brandingowa PZU

PZU to atrakcyjny, nowoczesny i stabilny pracodawca. Największa grupa finansowa w Europie Środkowo – Wschodniej ruszyła właśnie z kampanią, która ma zachęcić do pracy profesjonalistów różnych specjalizacji.
„Dla profesjonalistów. Dla Ciebie” – przekonuje PZU za pomocą nowocześnie zrealizowanego spotu. Ujęcia z drona wyścigowego, którego pilotem był wielokrotny mistrz Polski w tej dziedzinie, kręcono m.in. w nowym biurowcu w Warszawie. W przyszłym roku zostanie tam przeniesiona siedziba centrali PZU.

Kampania jest kontynuacją działań wizerunkowych, które PZU prowadzi na rynku pracy  od trzech lat z hasłem „Taka praca ma sens”. Pokazuje ona, że możliwość rozwoju kariery w  największej grupie finansowej w tej części Europy mają specjaliści z różnorodnymi kompetencjami i doświadczeniem zawodowym. Miejsce dla siebie znajdą tu eksperci z obszaru ubezpieczeń, ale także z innych dziedzin, jak np. IT, analizy danych, finansów, sprzedaży, obsługi klienta, komunikacji czy prawa. PZU podkreśla swoją elastyczność jako pracodawcy, która ułatwia godzenie ról zawodowych i prywatnych. Nowoczesne narzędzia umożliwiają efektywną pracę nie tyko w biurach i oddziałach, ale też w domach, w terenie czy bezpośrednio u klientów.


- PZU należy do grona firm, które dysponują wyjątkowymi zasobami wiedzy, danych i doświadczenia. Projekty, w których uczestniczą i które prowadzą nasi pracownicy są często innowacyjne i unikatowe rynkowo. Wiemy, że pracownicy cenią pracę w PZU za stabilność zatrudnienia i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, którą w wielu obszarach wspieramy możliwością pracy zdalnej w modelu hybrydowym. W obecnych czasach warto też  zaznaczyć, że zwracamy szczególną uwagę na szeroko pojęty dobrostan. Dlatego wypracowaliśmy strategię well-being #DobryStan, której wdrożenie aktualnie  jest jednym z kluczowych dla nas tematów.   - powiedziała Anna Wardecka, dyrektor Biura Zarzadzania Kadrami PZU.


- W PZU realizujemy wiele ciekawych projektów marketingowych, które wspierają różne obszary biznesowe. Kampania employer brandingowa to wyjątkowo ciekawy projekt, ponieważ budujemy pozytywny wizerunek PZU jako pracodawcy. – powiedział Michał Lutostański, Dyrektor Biura Marketingu PZU.


Wszystkie ujęcia spotu kampanijnego zostały w całości zrealizowane przy użyciu drona wyścigowego FPV* , którego pilotem był wielokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Ciekawostką jest również fakt, że nagrania realizowaliśmy m.in. w nowym biurowcu, do którego w przyszłym roku zostanie przeniesiona siedziba centrali PZU. Mowa o ekologicznie zrównoważonym wieżowcu na warszawskiej Woli, w kompleksie Generation Park, który spełnia najwyższe standardy, jeśli chodzi o warunki, komfort i bezpieczeństwo pracy, co potwierdza certyfikat WELL Health-Safety Rating. Przyjazne środowisko wspierające dobrostan pracowników, ekologiczne rozwiązania oraz fakt, że z obiektu w pełni będą mogły korzystać osoby niepełnosprawne, są dla PZU niezwykle ważne. W ten sposób firma daje dobry przykład i promuje rozwiązania ESG wśród kontrahentów, klientów, partnerów społecznych oraz pracowników.

Kampania potrwa do końca listopada br. Spoty wideo będzie można zobaczyć online oraz w biurowcach biznesu w sześciu największych miastach w Polsce. Będą także wyświetlane na nośnikach na Dworcu Centralnym w Warszawie oraz Dworcu Głównym w Krakowie, oraz na ekranach w komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje). Więcej na: www.pzu.pl/takapracamasens  


Praca w PZU ma sens
Grupa PZU jest największą instytucją finansowo-ubezpieczeniową w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki temu pracownicy Grupy mogą brać udział w innowacyjnych projektach o dużej skali oraz współpracować z wybitnymi ekspertami w swoich dziedzinach. PZU na bieżąco prowadzi rekrutacje na terenie całego kraju, poszukując pracowników różnych szczebli oraz specjalizacji. Dodatkowe informacje oraz aktualne oferty pracy znajdują się pod adresem:  www.pzu.pl/kariera.

*Nazwa FPV, czyli first person view odnosi się do widoku z perspektywy pierwszej osoby, który operator drona widzi przez specjalne gogle. Dzięki temu dron porusza się nieporównywalnie szybciej i z większą precyzją niż klasyczne drony wykorzystywane do nagrywania filmów.

 

Zamknij