Konferencja „Process Safety Management” - Zarządzanie Bezpieczeństwem Procesowym

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu.

PL | EN

Konferencja planowana jest jako wydarzenie edukacyjne, mające na celu rozpoczęcie dyskusji związanej z zapisami dyrektywy SEVESO III, jak skutecznie wdrażać elementy PSM i poprawiać bezpieczeństwo ludzi i zakładów.   

Jesteśmy przekonani, że bezpieczeństwo procesowe ma fundamentalne znaczenie w rozwoju bezpieczeństwa każdej firmy. Chcemy wspierać firmy w Polsce w doskonaleniu kultury organizacyjnej i rozwoju PSM. Wierzymy, że rozwój standardów Dobrej Praktyki Inżynierskiej jest ważną częścią procesu minimalizowania wpływu incydentów zarówno dla ubezpieczonego, jak i ubezpieczyciela. 

Z tego powodu chcielibyśmy zaprosić Państwa do wsparcia naszych wysiłków i aktywnego udziału w nadchodzącej konferencji. Chcielibyśmy, abyście Państwo byli częścią szerszej dyskusji z innymi ekspertami w tej dziedzinie. 

Spotkanie ma na celu przede wszystkim edukację kadry zarządzającej oraz zespołów zajmujących się PSM poprzez przedstawienie istniejących globalnych standardów zarządzania bezpieczeństwem procesowym w przemyśle chemicznym, a także stworzenie platformy roboczej wspierającej obszary bezpieczeństwa procesowego w ewentualnym wdrażaniu elementów PSM do już istniejących systemów w Państwa firmach.

Udział potwierdzili:

Ian Travers

Ekspert z dwudziestopięcioletnim stażem w dziedzinie Zarządzania Bezpieczeństwem Procesowym, przywództwa oraz ustanawiania i wdrażania kluczowych wskaźników wydajności w branżach charakteryzujących się dużym stopniem ryzyka wystąpienia niebezpiecznej awarii. Więcej

https://www.iantravers.co.uk/index.html

Catalina Wallis

Senior Risk Engineer OPC

Swiss Re Corporate Solutions: Conducting business from the UK post-Brexit

https://corporatesolutions.swissre.com
 

Laszlo Szikora

Engineer at Colonnade
Budapeszt, Węgry

https://hu.linkedin.com/in/laszlo-szikora-00b2b7b4

Colonnade Insurance S.A.

Nigel Cairns

Principal Risk Engineer at Liberty Specialty Markets
Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Przybliżenie sylwetki:
https://uk.linkedin.com/in/nigel-cairns-4952727

Liberty Specialty Markets

prof. Tomasz Arciszewski

„Professor Emeritus” na George Mason University (GMU) w Wirginii

Przybliżenie sylwetki Profesora:
https://pl.wikipedia.../Tomasz_Arciszewski

Wykład wprowadzający:
https://youtu.be/FUyZBHVjngI

 
Zamknij